🔴به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گيل ابراز – در کارگروه حفاری‌های شهرستان رشت، که صبح امروز در فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد،منا ابروفراخ معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت بر ممنوعیت حفاری ها و شکاف آسفالت در سطح خیابان و معابر شهرستان رشت تاکید کرد.

🔷در این جلسه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز خواستار تسریع در ترمیم نوار حفاری ها ظرف یک هفته آینده شد و گفت: هرگونه حفاری از تاریخ۱۵ اسفند ماه سال جاری در سطح شهرستان رشت ممنوع می باشد.

🔶منا ابروفراخ، در ادامه با تاکید بر تسریع در انجام عملیات لکه گیری آسفالت جاده ها تصریح کرد:با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و ورود حجم کثیری از مسافران به گیلان به منظور رفاه حال مردم و مسافران عزیز باید هر چه زودتر انجام عملیات لکه گیری آسفالت ها در خیابان و معابرهای شهرستان رشت انجام شود.

🔷معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت با اشاره به اینکه در برخی موارد عدم نصب علائم هشداردهنده موجب بروز خطرات جانی و مالی برای مردم شده است، تاکید کرد: اقدامات لازم برای جلوگیری از هرگونه حوادث درخصوص پروژه های نیمه تمام شهرستان هر چه سریعتر باید انجام شده و تدابیر لازم در این زمینه انجام شود.

🔶وی با اشاره به اینکه اعتبارات ویژه ای برای مرمت آسفالت‌های شهری در آستانه نوروز ازسوی شهرداریها در نظر گرفته شده است، ادامه داد: خط کشی معابر، نیوجرسی‌ها و آماده‌سازی ایستگاه‌های cng برای بهره‌مندی شهروندان از دیگر برنامه‌هایی است که باید قبل از پایان ماه جاری اجرایی
شود.

🔷 ابروفراخ در همین زمینه افزود: پاکسازی شهری، زیباسازی فضای شهر آذین‌بندی معابر و خیابان‌ها و شست‌وشوی سطح شهر ها در شهرستان رشت به همین منظور آغاز شده است.

🔶لازم به ذکر است در ایام نوروز با توجه به تردد خودروها و حضور گردشگران و همچنین تراکم جمعیت مسافران نوروزی در تمام نقاط این شهرستان، این دستور به منظور جلوگیری از بروز هر سانحه ای در دستور کار شهرستان قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *