🔶به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گيل ابراز – فاطمه شیرزاد در گفت و گو با پایگاه خبری گیل ابراز ،اظهار کرد: با توجه به اهمیت کیفیت و مرغوبیت میوه شب عید و سایر محصولات موردنیاز مردم در ایام نوروز، عرضه محصولات با کیفیت باید در دستور کار مسئولان و دستگاه های اجرایی مرتبط در این زمینه قرار بگیرد.

رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری با اشاره به اینکه باید نیازهای اساسی شهروندان در ایام نوروز تامین شود، بیان کرد: تامین نیازهای اساسی شهروندان در ایام نوروز باید یکی از مهم‌ترین اولویت‌ های دستگاه های اجرایی باشد، تا مردم در شب‌عید و سال جدید آرامش خاطر بیشتری در تامین مایحتاج خود داشته باشند.

شیرزاد در ادامه تصریح کرد: در زمینه تنظیم بازار شب عید، تعاون روستایی با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی مربوط و با درنظر گرفتن میزان تولیدات سیب و پرتقال باید اقدامات لازم را انجام دهد.

وی افزود: در سال های اخیر اقدامات خوبی توسط شهرداری شهررشت و تعاون روستایی در راستای توزیع میوه مورد نیاز شب عید در رشت انجام شده است.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت گفت: در روزهای پایانی سال ۹۶ تعداد ۱۸ مرکز عرضه میوه در مناطق مختلف سطح رشت به منظور رفاه شهروندان شهر رشت فعالیت می کنند.

شیرزاد گفت: امیدوارم طرح تنظیم بازار میوه شب عید به خوبی در رشت اجرا شودو میوه های مرغوب از طریق این غرفه ها به دست مردم برسد.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت در ادامه خواستار برنامه‌ریزی‌های لازم در زمینه تنظیم بازار شب عید توسط مدیران اجرایی شد و گفت:دستگاه‌های اجرایی مربوطه باید مشارکت و تعامل لازم را به منظور خدمات  رسانی بهتر به مردم داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *