کد خبر : 1130
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷

🔴️علیرضا حاجی پور رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از اجرایی شدن چندین پروژه در سراوان خبر داد.

🔴️علیرضا حاجی پور رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از اجرایی شدن چندین پروژه در سراوان خبر داد.

‍ ‍‍‍ ⚫ به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گيل ابراز _سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در نظر دارد پروژه هایی از قبیل برق رسانی به سراوان، راه اندازی تصفیه خانه شیرابه، آسفالت و ترمیم جاده دسترسی، خرید ماشین آلات و پوشش گیاهی روی پشته های خاکی را اجرایی نماید. در همین راستا با حکم دکتر

‍ ‍‍‍
⚫ به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گيل ابراز _سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت در نظر دارد پروژه هایی از قبیل برق رسانی به سراوان، راه اندازی تصفیه خانه شیرابه، آسفالت و ترمیم جاده دسترسی، خرید ماشین آلات و پوشش گیاهی روی پشته های خاکی را اجرایی نماید.

در همین راستا با حکم دکتر نصرتی شهردار رشت، محمود بهرام خواه که پیش از این به عنوان معاون دفن و پردازش سازمان همکاری داشت به عنوان مسئول پیگیری پروژه های مربوط به دستگاه سراوان منصوب شد تا اجرای این پروژه ها تسریع شود.

سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت برنامه های متعددی را در ماه های اخیر در دستور کار داشته است و یکی از این موارد که در روزهای اخیر با همراهی سازمان عمران به مرحله اجرا در آمد بهسازی مسیر دسترسی و ترمیم آسفالت بود.

بودجه این پروژه از محل اسناد خزانه به تاریخ سر رسید بیستم دی ماه به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به حساب سازمان عمران واریز و با همراهی کامل این سازمان به مرحله اجرا در آمد.

دو کمپکتور در آینده نزدیک آغاز به کار می کنند؛ بودجه یکی از این دو کمپکتور از محل اسناد خزانه اسلامی به تاریخ سررسید بیستم دی ماه به مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تامین شد و با توجه به نوسانات نرخ ارز مابقی آن از منابع داخلی تامین خواهد شد.

مناقصه برگزار و شرکت وارد کننده این کمپکتور نیز مشخص شده است؛ ثبت و سفارش این کمپکتور که از آلمان وارد خواهد شد انجام شده و در اوایل سال آینده آغاز به کار خواهد کرد.

۸۰۰ میلیون تومان از مبلغ کمپکتور دوم نیز از محل اسناد خزانه به تاریخ سررسید بیست و هشتم اسفند تامین خواهد شد و حدود ۶۵۰ میلیون تومان نیز از سازمان برنامه و بودجه به این مبلغ اضافه می گردد و مابقی آن توسط منابع داخلی تامین خواهد شد.

بحث مربوط به پوشش گیاهی روی پشته های خاکی سراوان نیز به جهت جلوگیری از رانش های احتمالی در دستور کار است؛ با برگزاری مناقصه شرکت مربوطه مشخص شده و قرار است دو گونه گیاهی وتیور و سرو رونده (جونی پروس) کاشته شود.

با توجه به در اختیار داشتن 15 میلیارد تومان اسناد خزانه، از این محل پروژه های بهسازی آسفالت، سوله تخمیر و کود نرم، انتقال شیرابه از رمپ به تصفیه خانه، خطوط انتقال مواد آلی، کمپکتور (زباله کوب)، مدیریت و کاهش بوی کود آلی، تامین برق محل دفن سراوان، اندازه گیری کمی و کیفی شیرابه سراوان و خریداری 4 دستگاه کامیون برای کود آلی، کشنده ولوو، 3 دستگاه لودر، بیل زنجیری در نظر گرفته شده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.