رشت- فرماندار رشت با تأکید برنقش غیرقابل انکار بانوان در فرهنگ سازی در سطح جامعه ، تأکید کرد: مسئولان از توانمندی و ظرفیت بانوان در دستگاه های اجرایی استفاده کنند.
فرماندار شهرستان رشت؛توانمندی و ظرفیت بانوان در دستگاه های اجرایی استفاده شودر، سید محمد احمدی بعدازظهر چهارشنبه در نخستین جلسه کارگروه امور بانوان شهرستان رشت مه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: بانوان شهرستان رشت از توانمندی بالایی در حوزه مختلف برخوردار هستند.

 وی با تأکید برلزوم بهره گیری و توجه از این توانمندهای در بخش های مختلف در سطح دستگاه های اجرایی، افزود: جلسات کارگروه امور بانوان در سطح شهرستان نباید تنها به مناسبت های خاص محدود باشد.

فرماندار رشت در ادامه خاطرنشان کرد: بانوان با توجه به توانمندی های خود می توانند در فرهنگ سازی موضوعات گوناگون در سطح جامعه نقش تاثیرگذاری ایفا کنند.

وی تأکید کرد: در حوزه بانوان نباید اقدامات تنها از روی تکلیف و وظیفه سازمانی صورت گرفته و فقط در زمان مناسبت ها به این قشر توجه شود بلکه باید اقدامات اساسی و در راستای بهره گیری از ظرفیت آنها باشد.

احمدی تصریح کرد: برای استفاده از ظرفیت بانوان در بخش های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی باید برنامه محور و براساس نیاز عمل کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه طی یک هفته کارگروه بانوان فرمانداری رشت پیشنهادات را در قالب کمیته ها ارائه کنند، افزود: در این میان چند نفر از بانوان انتخاب شده و با بررسی پیشنهادات کارگروه هایی ویژه امور بانوان تشکیل می شود و برنامه ریزی لازم نیز در این زمینه انجام گیرد.

فرماندار رشت با بیان اینکه آنچه که جامعه را به نشاط می کشاند وجود انگیزه است، گفت: راهبرد مسئولان شهرستان باید ایجاد انگیزه برای اجرای امور باشد./مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.