سرپرست معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن گیلان اعلام کرد:
۱۴۴ طرح هادی روستایی امسال در گیلان بازنگری می شوند

سرپرست معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اینکه ۶۱۲ طرح هادی روستایی در این استان نیازمند بازنگری است، گفت: امسال ۱۴۴ طرح بازنگری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز _ سید محمود بشیری با اشاره به اینکه گیلان دو هزار و ۶۰ روستای بالای ۲۰ خانوار دارد، اظهار کرد: از این تعداد دو هزار و دو روستا دارای طرح هادی است.

وی با بیان اینکه این معادل ۹۸ درصد روستاهای استان گیلان است، گفت: افق طرح‌های هادی ۱۰ساله بوده و باید بعد از این مدت دوباره بازنگری شود.

سرپرست معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن گیلان با اشاره به اینکه تاکنون ۷۰۴ طرح بازنگری شده است، اضافه کرد: ۶۱۲ طرح هادی روستایی در استان گیلان نیازمند بازنگری است.

وی تأکید کرد: بازنگری طرح‌های هادی روستایی به این معنا نیست که بعد از ۱۰ سال این طرح از انتفاع خارج است بلکه تا زمانی که طرح بازنگری‌ها انجام نشده از همان طرح قبلی می‌توان استفاده کرد.

بشیری با بیان اینکه سالانه بر اساس ابلاغ رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور مقرر شد ۱۰ درصد طرح‌ها بازنگری شود، ادامه داد: بر این ابلاغیه امسال ۱۴۴ طرح هادی روستایی در استان گیلان بازنگری می‌شوند.

سرپرست معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن گیلان اضافه کرد: در بازنگری ۷۰ طرح هادی روستایی از منابع استانی و ۷۴ طرح دیگر نیز از منابع ملی استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.