مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت گفت: با تاکیدات شهردار رشت، دستگاه هافمن ویژه خط کشی طولی رنگی معابر رشت پس از سال ها اورهال و بازسازی شد.

گیلان صدر:حسن هادی زاده مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت در گفت و گویی از راه اندازی مجدد دستگاه خط کشی طولی رنگی شهرداری رشت خبر داد.
 
هادی زاده با اشاره به اینکه این دستگاه خط کشی طولی در سال ۲۰۱۰ توسط شهرداری رشت خریداری و مدتی راکد و دارای نقص فنی بود، گفت: با تاکیدات شهردار رشت این دستگاه مجدد اورهال و بازسازی شد و به تجهیزات شهرداری رشت افزوده شد.
 
مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت اضافه کرد: این دستگاه هافمن H۱۸  و ساخت کشور آلمان بوده و جزو یکی از دستگاه های مدرن به شمارمی رود که اکنون در اختیار حوزه معاونت حمل نقل و امور زیربنایی شهرداری قرار دارد.
 
هادی زاده با اشاره به قابلیت های دستگاه هافمن خاطرنشان کرد: این دستگاه قابلیت خط کشی طولی معابر ،خیابان ها و جداول حاشیه خیابان را دارا است.
وی در پایان گفت : از این پس شهرداری رشت جهت خط کشی معابر و خط کشی های ترافیکی سطح شهر با کمک این دستگاه اقدام خواهد نمود که خوشبختانه در صرف و صلاح و پایین اوردن هزینه ها بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *