به گزارش گیل ابراز، خزر انلاین نوشت: اگر حاجی پور چند نمونه از مطالبه گری های خود را در زمان شهرداران قبلی به خصوص در دوران حضور ثابت قدم در راس شهرداری رشت تبیین نماید، مطالبه گری های فعلی اش برای احقاق حقوق تعدادی از رانندگان فعلی شهرداری، بیش از پیش باورپذیر خواهد بود.

انتشار گسترده فایل صوتی درگیری کلامی اسماعیل حاجی پور عضو شورای شهر با احمدی شهردار رشت، در بین مردم، دستگاه ها، نهادها و شبکه های اجتماعی، بازتاب زیادی داشته است.

فارغ از اینکه در این میان حق با چه کسی بوده، نکته عجیب نحوه برخورد یک عضو با سابقه شورا با مدیر ارشد اجرایی شهر است. این برخورد قابل تامل در حالی صورت گرفته که هر یک از اعضای شورا، نماینده آرای عمومی شهروندان محسوب شده و شهردار رشت هم عملا حاصل انتخاب همین اعضای شورا است.

بی تردید لحن و بیان حاجی پور در این فایل صوتی نه تنها در تعارض با شان و اندازه یک عضو شورا بوده بلکه تا حد زیادی بر جایگاه شهردار در منظر افکار عمومی هم خدشه وارد کرده و این ضرب المثل را به ذهن متبادر می کند که حرمت مسجد را متولی آن نگه می دارد! وقتی یک عضو شورا با شهرداری که منتخب کلیت شوراست، این چنین برخورد می کند، دیگر از سایر مسئولان چه انتظاری می توان داشت؟

سوال دیگر در این میان اینست که علت واقعی عصبانیت زایدالوصف حاجی پور چه بوده است؟ آن طور که از صوت منتشر شده بر می آید، علت جدل کلامی حاجی پور با شهردار رشت، بنا به ادعای خودش، بلاتکلیفی تعدادی از رانندگان طرف همکاری با شهرداری می باشد. رانندگانی که گویا راننده حاجی پور هم یکی از آن ها بوده است.

حالا که حاجی پور تا این اندازه نگران حال رانندگان بوده و برای حمایت از آنان با ادبیاتی این چنینی، شهردار رشت را خطاب قرار داده، این سوال به ذهن خطور می کند که آیا حاجی پور در دوران شهرداران گذشته به خصوص شهردارانی که مورد حمایت او بوده اند هم چنین رفتاری داشته است؟

مثلا وقتی که بسیاری از پاکبانان به علت تاخیر در دریافت حقوق ماهیانه شان دست به تجمع زدند، آیا حاجی پور با شهردار وقت هم چنین برخوردی داشته است؟ یا وقتی که بسیاری از تخلفات کارکنان شهرداری در مقاطع زمانی مختلف و در دوران شهرداران پیشین، رسانه ای و قضایی شده بود، سطح مطالبه گری حاجی پور از شهردار وقت چگونه بوده است؟ حاجی پور چه واکنش در برابر هدررفت میلیون تومان پول بیت المال در پروژه شکست خورده بی آر تی از خود نشان داد؟ موضع گیری وی در برابر قطع شبانه دهها درخت کهنسال خیابان امام خمینی چه بوده است؟ دستاورد هزینه کرد صدها میلیون تومان از پول شهرداری برای تیم داماش به عنوان تیم تحت مالکیت حاجی پور، چه بوده است؟

اگر حاجی پور به این سوالات پاسخ داده و چند نمونه از مطالبه گری های پیشین خود را در زمان شهرداران پیشین به خصوص در دوران حضور ثابت قدم در راس شهرداری رشت را تبیین کند، مطالبه گری های فعلی اش برای احقاق حقوق تعدادی از رانندگان فعلی شهرداری، بیش از پیش باورپذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *