مراسم معارفه سرپرست جدید شعبه لنگرود با حضور مدیرکل و رئیس اداره حراست تامین اجتماعی گیلان برگزار شد .

گیل ابراز: آئین معارفه سرپرست جدید شعبه لنگرود با حضور مدیرکل و رئیس اداره حراست تامین اجتماعی استان و مسئولین واحدهای تخصصی این شعبه برگزار گردید .

علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این مراسم با اشاره به ضرورت چرخش شغلی بر اساس نیازهای سازمانی و بعنوان یک مولفه اثرگذار و ابزاری کارآمد در مجموعه های متعالی با هدف بهره مندی از تجارب افراد متخصص و ایجاد فضای کاری جدید برای نیروهای توانمند ، ضمن قدردانی از خدمات و تلاشهای غریبعلی کریمی رئیس شعبه لنگرود طی سالهای اخیر ، طی حکمی با حفظ سمت ، علی پوروصله کار معاون این شعبه را بعنوان سرپرست جدید معارفه و حکم ایشان را تنفیذ نمود .

وی ، با بیان برخی خصلتهای اخلاقی و رفتاری و تجارب شغلی سرپرست جدید ، ایشان را از نیروهای دارای سابقه در عرصه صف و ستاد دانسته و اظهار امیدواری نمود : تا با همکاری و همراهی تمامی کارکنان در تداوم مسیر برای تحقق اهداف سازمانی شاهد تحولات خوبی در این شعبه باشیم .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با تاکید بر تجارب ارزشمند و سوابق شغلی رئیس پیشین شعبه ، افزود : این افتخار را داریم تا از این پس از وجود آقای کریمی در اداره کل استان برخوردار گردیم .

در پایان این مراسم با اهداء لوحی از خدمات رئیس پیشین شعبه تجلیل و ضمن تنفیذ حکم سرپرستی به علی پوروصله کار ، با اهداء لوحی از زحمات وی در زمان تصدی معاونت شعبه قدردانی گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *