گیل ابراز: همزمان با ۲۵ فروردین ماه (( روز ملی منابع انسانی )) اولین نشست کمیته اجرائی طرح منزلت این مجموعه برگزار شد .

علی حسین نژاد در این نشست با تاکید بر نقش و اهمیت منابع انسانی بعنوان ارزشمندترین سرمایه هر سازمان ، نقش آفرینی و تاثیرگذاری نیروی انسانی در ارتقاء و جایگاه اجتماعی هر دستگاه را انکارناپذیر دانسته و اظهار داشت : وجود پرسنل توانمند و کارآمد بمنزله عنصر اصلی در بهبود مستمر و تعالی در هر سازمان تلقی شده و مجموعه های موفق در کنار ماهیت مستقل بر اساس ساختارها و ماموریتها ، با تکیه بر تعهد ، تخصص و قابلیتهای فردی و مهارتهای کارکنان خود رشد مینمایند .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، با قدردانی از تدوین طرح منزلت بمنظور پاسداشت نیروهای انسانی ، آنرا ایده ای ارزشمند و ابتکاری خوب و یکی از محصولات اتاق فکر کارشناسی در استان دانست .

وی با تاکید بر ضرورت تداوم مطلوب این اقدام ، نیروهای انسانی خوب و کارا را موتور محرکه سیستم دانسته و آنها را بمثابه خط کشی برای اندازه گیری موفقیتهای سازمان قلمداد نمود .

علی حسین نژاد در این نشست با تبریک مجدد روز ملی منابع انسانی ، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه رمضان ، برخورداری از فیوضات این ماه پر خیر و برکت و قبولی طاعات و عبادات همکاران را آرزو و افزود : تحولات بزرگ در هر سیستم با انسجام و کارتیمی و مشارکت اعضاء میسر شده و هرگونه تصمیم گیری برای منابع انسانی یک رویکرد اجتماعی تلقی و زیربنایی برای انگیزه و ارتقاء بیشتر مجموعه خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *