حمیدرضا محمدی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از خیر و برکت و شادمانی برای هم وطنان اظهار داشت: با شروع سال نو‌ ، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با برنامه های شاد و متنوع به استقبال بهار طبیعت رفت.

گیل ابراز: حمیدرضا محمدی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از خیر و برکت و شادمانی برای هم وطنان اظهار داشت: با شروع سال نو‌ ، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با برنامه های شاد و متنوع به استقبال بهار طبیعت رفت.

وی افزود: ویژه برنامه های «نوروز دوخان» ساعت ۱۳:۳۰ و «سین اول ۱۴۰۰» هر شب ساعت ۲۰ در ۱۵ قسمت و تاک شوی « سال صفر » از سوم فروردین در هفت قسمت هر شب ساعت ۲۴ از شبکه های اجتماعی سازمان پخش می شوند.
محمدی گفت: این برنامه ها شامل اجرای موسیقی، استندآپ کمدی ، تقلید صدا ، گفتگو با چهره ها و قصه گویی گیلکی معرفی آداب و سنن گیلان و رشت گردی می باشند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه مجازی دربست بهار خاطرنشان کرد: این مسابقه در سه بخش سبزه آرایی، سفره هفت سین و تخم مرغ رنگی برگزار می شود و در پایان در قالب پویش مجازی دربست بهار تصاویر ارسالی همشهریان در صفحات اجتماعی سازمان تقدیم نگاه شهروندان می شود.

محمدی با تبریک میلاد امام زمان (عج)تصریح کرد: ویژه برنامه رادیویی «تمنای ظهور» همزمان با جشن نیمه شعبان در نهم فروردین ماه از صفحات اجتماعی سازمان پخش می شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت ، نورافشانی آسمان شهر در شب میلاد حضرت مهدی موعود و ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی را از دیگر برنامه های سازمان در ایام نوروز عنوان کرد و خاطرنشان کرد: انواع کلیپ های شاد استقبال از بهار و نوروز با آیتم های جذاب و متنوع توسط سازمان تهیه شده است تا اوقات شاد و دلنشینی را برای هم وطنان در سال جدید رقم بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.