حقوق و مزایای تمامی پرسنل(شرکتی، حجمی و قردادی) سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت پرداخت شد.

گیل ابراز: محمد محبتی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و آرزوی توفیق و سلامتی برای تمامی پرسنل زحمتکش این سازمان گفت: با تلاش و پیگیری های مجموعه زحمتکش سازمان و همچنین مساعدت و دستورات موکد شهردار محترم، کلیه حقوق و مزایای نیروهای شرکتی، حجمی و قراردادی این سازمان پیش از پایان سال پرداخت شد.

محمد محبتی افزود: تلاش همه ما به عنوان خدمتگزاران شهروندان در مجموعه مدیریت شهری، خصوصا ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری بر این است که با برنامه ریزی های منسجم و تدوین چشم اندازی اجرایی گام های موثری در راستای ارائه خدمات نوین به رشتوندان عزیز برداریم .

محبتی ادامه داد: با حمایت های شهردار محترم رشت ‌برنامه های اجرایی متعددی به جهت هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری، در دستور کار سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر قرار گرفته که در آینده ی نزدیک و با فرارسیدن سال ۱۴۰۰ به مرحله اجرا در آمده و گزارش آن به اطلاع همشهریان عزیز خواهد رسید .

وی در پایان گفت: از تمام همشهریان عزیز و مردم فهمیم شهر باران خواهشمندیم تا همگام با مجموعه شهرداری، در راستای پیشبرد و توسعه پایدار شهری برای داشتن شهری هوشمند قدم بردارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *