شهردار رشت ضمن تشکر از کمک‌های عملیاتی نیروی انتظامی به شهرداری رشت برای مقابله با خلاف‌سازان گفت: تعامل شهرداری و نیروی انتظامی موجب توسعه و بالندگی شهر رشت می‌شود.

گیل ابراز: سید محمد احمدی شهردار رشت در دیدار با فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار داشت: تعامل شهرداری و نیروی انتظامی موجب توسعه و بالندگی شهر رشت می‌شود.

شهردار رشت با بیان اینکه دامنه فعالیت‌های نیروی انتظامی گسترده است عنوان کرد: اعتقاد ما این است که مدیریت شهری و نیروی انتظامی می‌توانند برای رفع مشکلات شهر قدم‌های خوبی بردارند.

احمدی تصریح کرد: کلانتری‌ها و پلیس راهور با شهرداری رشت همکاری خیلی خوبی دارند که جای تقدیر دارد و از نیروی انتظامی می‌خواهیم که همچنان در بحث مدیریت شهری به ما کمک کنند.

وی خدمت‌رسانی به مردم را با وجود تمام مشکلات مالی و اعتباری رسالت شهرداری رشت دانست و گفت: به فرموده امام راحل مردم ولی‌نعمت ما هستند بنابراین ما در مجموعه شهرداری رشت تلاش می‌کنیم که در همین راستا حرکت کنیم.

شهردار رشت ابراز داشت: از کمک‌های قضایی و عملیاتی نیروی انتظامی به شهرداری رشت برای مقابله با خلاف‌سازان تشکر می‌کنیم و امیدواریم با استمرار این پشتیبانی‌ها بتوانیم جلوی متخلفان را بگیریم.

احمدی با بیان اینکه برخورد با سد معبر در خیابان‌هایی مانند مطهری و سردار جنگل رشت تبدیل به مطالبه شده است افزود: مشکلاتی مانند وضعیت بد اقتصادی و یا بیماری کرونا روی کسب و کارها اثر منفی گذاشته و شهرداری هم به این امر کاملا واقف است اما گاهی سد معبرها به جایی می‌رسد که دیگر پیاده‌‌رویی برای تردد مردم وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *