دانشگاه علوم پزشکی گیلان در فراخوانی از دانشجویان علاقه‌مند در حیطه بهداشت روان در مقام یاور برای ارائه خدمات نیمه حرفه‌ای به دانشجویان زیر نظر اداره مشاوره دانشجویی دعوت به همکاری کرد.

گیل ابراز: اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی گیلان در فراخوانی از دانشجویان علاقمند در حیطه بهداشت روان در مقام یاور برای ارائه خدمات نیمه حرفه‌ای به دانشجویان زیر نظر اداره مشاوره دانشجویی دعوت به همکاری کرد.

دانشجویان می‌توانند تا ۲۸ بهمن ماه در وقت اداری به اداره مشاوره دانشجویی مراجعه یا با شماره ۳۳۲۴۱۲۶۷ تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است، همتایار، دانشجویی است که مطابق مفاد این آیین‌نامه از بین دانشجویان همان دانشگاه انتخاب و پس از گذراندن دوره آموزشی مربوطه زیر نظر اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و بر اساس شرح وظایف به ارائه خدمات نیمه حرفه ای به هم دانشگاهیان خود می‌پردازد.

شرایط ثبت نام همتایاران به این صورت است که دانشجوی همان دانشگاه و علاقمند به ارائه خدمات عمومی مشاوره‌ای باشد. دانشجو در زمان درخواست، حداقل دو نیم سال تحصیلی را گذرانده و حداقل یک نیم سال تحصیلی از مدت تحصیل وی باقی مانده باشد.

دانشجو حکم قطعی انضباطی، کمیته انضباطی، محرومیت از تحصیل و افت تحصیلی و اختلال روانی شناخته شده به تائید اداره مشاوره دانشجویی را نداشته باشد.

گذراندن دوره آموزشی مهارت‌های زندگی و دوره‌های توجیهی اداره مشاوره دانشجویی و تکمیل فرم عضویت و تعهد نامه رعایت ضوابط اخلاقی حیطه فعالیت از دیگر شرایط ثبت نام همتایاران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *