فرخی رییس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در نشستی با سرپرست مدیریت درمان استان گیلان ،درخواست بیمه شدگان تامین اجتماعی شهر لاهیجان را ایجاد مرکز بستری در این شهر عنوان نمود.

گیل ابراز: در این دیدار دکتر قنبر پور سرپرست مدیریت درمان استان با بیان اینکه استان گیلان با داشتن بیش ازیک میلیون و دویست پنجاه هزار بیمه شده تامین اجتماعی تنها یک بیمارستان ملکی دارد اظهار داشت: از برنامه های مهم مدیریت درمان استان افزایش تخت های بستری بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت از ۲۰۰ تخت به ۳۰۰ تخت است . ایشان به راه اندازی بخش تروما و حوادث بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) درماه اخیر باتوجه به نیاز استان و قرار گرفتن در مسیر ورودی شهر و نزدیکی به شهر صنعتی رشت اشاره نمود و در ادامه افزود: که در راستای افزایش خدمات تخصصی، ۱۰ تخت به تختهای NICU بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت افزوده می شود.

دکتر قنبر پور به جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان اشاره نمود : با پی گیری های بعمل آمده اقدامات لازم برای جذب پزشکان متخصص و فوق تخصص بعمل آمده و تاکنون چند پزشک متخصص و فوق تخصص جذب مراکز ملکی استان گردیده اند.

سرپرست مدیریت درمان استان گیلان،با اشاره به تسریع در بهبود وضعیت خدمات سرپایی در شهر لاهیجان تاکید نمود با اجرای طرح نظام ارجاع داخلی در سطح مراکز درمانی ملکی استان بیماران تامین اجتماعی سطح استان به سهولت از خدمات تخصصی مراکز ملکی بزرگ همچون بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) و پلی کلینک تخصصی شماره یک رشت و مراکزتخصصی دیگر بهره مند می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *