با فرا رسیدن فصل زمستان و لزوم رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی از سوی همه مشترکین گاز، شرکت گاز استان گیلان اقدام به پایش گسترده دمای ادارات، بانک ها و مدارس کرده است.

گیل ابراز: حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام انجام بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ بازدید از ادارات، بانک ها و مدارس، از اوایل دی ماه تاکنون، اظهار داشت: بحمدالله با بازدیدهای بعمل آمده توسط کارشناسان شرکت گاز، فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح سازمان ها و ادارات دولتی استان به نحو شایسته ای نهادینه شده است.

وی در ادامه افزود: در روزهای ابتدایی فصل زمستان با بازدیدهای گسترده از ادارات، بانک ها و مدارس استان، بیش از یک هزار و ۷۰۰ اخطار و ۹۴۱ مورد قطعی گاز صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به برودت هوا و افزایش قابل توجه مصرف گاز در سراسر کشور اظهار داشت: اجرای مستمر پایش دمای ادارات سبب خواهد شد تا مصرف گاز به میزان مناسبی کاهش یابد.

وی با اشاره به بخشنامه از سوی معاون اول رئیس جمهور و همچنین دستورالعمل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان مبنی بر رعایت صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی اظهار داشت: همه ادارات، بانک ها و همچنین مدارس موظفند نسبت به رعایت دمای آسایش (۱۸ الی ۲۱ درجه) در محیط ساختمان های خود اقدام کنند.

اکبر ادامه داد: همچنین این سازمان ها موظفند در روزهای تعطیل و همچنین یک ساعت پیش از پایان وقت اداری نسبت به خاموش کردن وسایل گرمایشی اقدام کرده تا پایداری جریان گاز برای مشترکین خانگی برقرار بماند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه، ضمن قدردانی از همراهی و همکاری از همه ادارات، بانک ها و مدارس استان در جهت اجرای شایسته پایش دما، بر اجرای مستمر این طرح با هدف نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *