سالاری با بیان اینکه اعتبارات در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ نسبت به امسال بسیار محدود هست، اظهار کرد: اغلب پروژه‌های فنی طرح تحول سلامت باید تا پایان سال به اتمام برسد تا مردم هرچه سریع‌تر از وجود آن‌ها بهره‌مند شوند.

گیل ابراز: نشست شورای فنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه اعتبارات در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ نسبت به امسال بسیار محدود است، اظهار کرد: اغلب پروژه‌های فنی طرح تحول سلامت باید تا پایان سال به اتمام برسد تا مردم هرچه سریع‌تر از وجود آن‌ها بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های تحول سلامت در کشور از جمله استان‌های هم‌جوار به اتمام رسیده است و مردم در حال استفاده از آن‌ها هستند، افزود: پروژه‌های بهداشتی، بیمارستانی و کلینیک‌های طرح تحول سلامت در گیلان همگی ناتمام مانده و نیازمند پیگیری مستمر و تلاش مؤثر است.

سالاری با تأکید بر ارائه خدمات زیربنایی و ماندگار در استان، گفت: دوران مسوولیت ما دیر یا زود به اتمام می‌رسد اما آنچه باقی می‌ماند خدمت برای مردم و برجا گذاشتن بنای عام‌المنفعه و خدمت‌رسان به مردم است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان، اتمام پروژه‌های بهداشتی ازجمله خانه‌های بهداشت را نیز مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: تمامی اقدامات و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های حوزه سلامت باید به‌صورت مستمر قابل ارزیابی و گزارش دهی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *