دکتر ایمان محمدپور نیک بین، شهردار سیاهکل طی گفتگویی بیان داشت: همیشه به دنبال حفظ وحدت بودم اما قطعا با ارائه مستندات در زمان مناسب به تشخیص مردم در انتخاب شان کمک خواهم نمود.

گیل ابراز: شهردار سیاهکل در پاسخ به این که علت چرایی هجمه های اخیر به مدیریت شهری شهرستان چیست، افزود: از ابتدای حضورم در شهرداری مورد لطف و عنایت تمامی اعضای شورا قرار گرفتم اما گذشت زمان و تن ندادن به بسیاری از خواسته های ناصواب ، همیشه موافقین را به مخالفین تبدیل میکند.

وی بیان داشت: با استعانت از پروردگار و اعتماد به مسئولین که همواره کمک رسان و مشوق مدیریت شهری بوده اند در برهه های زمانی متعددی بحران های بزرگی را پشت سر گذاشته ایم. گرچه در این مسیر کم و کاستی ها و قصوری هم صورت گرفته ،اما مردم قطعا خواهند دانست که چه کسانی به دنبال خدمت به آنان هستند.

نیک بین در ادامه افزود: اظهارات و انتقادات اعضا محترم شورا را همواره به نقد جان خریدار بوده ام و ضمن اینکه همواره به دنبال حفظ وحدت بوده ام اما قطعا با ارائه مستندات کافی در آینده ای نزدیک با مردم سخن خواهم گفت و به تشخیص شهروندان در انتخاب شان کمک خواهم کرد و امیدوارم پس از پایان این دوره ۴ ساله همشهریان عزیز سیاهکلی مجددا شاهد چنین وضعیتی برای مجموعه مدیریت شهری نباشند.

شهردار سیاهکل در ادامه بیان داشت: مردم عزیز سیاهکل نیک می دانند که این اتحاد و همدلی و وفاق درون مجموعه ای است که موتور محرک پویایی و شکوفایی مجموعه مدیریت شهری است و شما را ارجاع میدهم به ابتدای فعالیت این دوره شهرداری سیاهکل در زمانی که مجموعه اعضای محترم شورای اسلامی ، وحدت را ملاک پیشبرد شعارهای انتخاباتی خود و وعده هایی که به مردم داده بودند ، می دانستند.

محمدپور نیک بین در پاسخ به سوال خبرنگار گیل و دیلم در مورد علت پاسخ ندادن به سوالات یکی از رسانه های سیاهکل بیان داشت:
شماره تلفن مستقیم شهردار بارها و بارها از جانب بنده به صورت علنی در اختیار مردم عزیز شهر سیاهکل قرار داده شده و اصحاب رسانه و همشهریان عزیز هر زمانی که تماس گرفتند خود را موظف به پاسخگویی دانسته ام ، اما اینکه میفرمایید علت پاسخ ندادن سوالات این رسانه چیست؟ باید خدمت شما عارض شوم ، بنده چندین و چند بار به جهت محک زدن استقلال خبری با خبرنگار آن مصاحبه نمودم که این رسانه با تحریف اظهارات اینجانب از دایره انصاف و استقلال رسانه ای خارج شدند. به نظرم مردم آگاه تر از آنند که ندانند علت ۳ سال تخریب و تضعیف عملکرد مدیریت شهری نمی تواند دغدغه مندی نسبت به رفع معضلات شهری شان باشد.

وی در پایان افزود: با توجه به اینکه کمتر از یکسال به پایان حضورم در شهرداری سیاهکل مانده ، انشاالله در موعد مقرر با مردم سیاهکل سخن خواهم گفت و پاسخ به تمام سوالات مطروحه را به صورت مستند در اختیار تمامی رسانه ها قرار خواهم داد./گیل ودیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *