گیل ابراز: حضرت آیت ا… فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با تاکید به تلاش مضاعف برای خدمت به مردم از زحمات کادر درمانی تامین اجتماعی به ویژه در بحران کووید ۱۹ قدر دانی نمود.

آیت ا… فلاحتی با بیان اینکه سرانه درمان استان گیلان نسبت به استانهای همجوار پایین تر است از مقامات استانی خواست تا به طور جدی پیگیر رفع موانع و مشکلات درمانی مردم استان باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به مشکلات پیش روی جامعه اظهار داشت: باید نسبت به حل مسایل و مشکلات اقشار ضعیف و کارگران جامعه با تلاش مضاعف اقدام نمود.ایشان همچنین به پرداخت مطالبات کادر درمانی تاکید نمود و افزود: باید توجه ویژه به مدافعان سلامت داشته باشیم.

در این دیدار دکتر قنبر پور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در درمان تامین اجتماعی به اجرای طرح نسخه الکترونیک و حذف دفتر چه های درمانی در سازمان تامین اجتماعی اشاره نمود و افزود این طرح دارای مزایای مهمی است که از آن جمله می توان به تشکیل پرونده الکترونیک بیماران اشاره نمود.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان به راه اندازی بخش تروما و حوادث در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت اشاره نمود و اظهار داشت با توجه به اینکه بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در مسیر اصلی جاده ورودی به شهر رشت است راه اندازی بخش تروما و حوادث نقش بسیار مهمی برای درمان بیماران حادثه دیده خواهد داشت .

دکتر قنبر پور ساخت بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی و آنژیو پلاستی در محوطه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) و افزایش ده تخت NICUویژه نوزادان این بیمارستان را یادآور شد و افزود: با توجه به نیاز استان راه اندازی این بخش ها برای ارتقای کمی و کیفی درمان بیمه شدگان و مردم استان بسیار مهم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *