فرماندار شهرستان رشت گفت: چون رشت جزو شهرستان‌های قرمز در شیوع کروناست، ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح اجرا می‌شود و دوربین‌های ثبت تخلف تردد در شهرستان رشت فعال هستند و تاکنون طی شب‌های گذشته تردد بیش از ۲۰۰۰ خودرو ثبت و ضبط شده است.

گیل ابراز: علی فتح‌اللهی در گفت‌وگویی، در خصوص همراهی اصناف در مدت زمان اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی، اظهار کرد: در شهرستان رشت با آغاز طرح جدید محدویت‌های کرونایی از اول آذر ماه مه اصناف و واحدهای اقتصادی همراهی و همکاری بسیار خوبی داشته‌اند.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه بالغ بر ۵۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان رشت از سوی تیم‌های بازرسی و نظارت ستاد مقابله با کرونا انجام شده است، افزود: اغلب اصناف که در گروه‌های ۲، ۳ و ۴ قرار دارند، بسیار همراه هستند، در مدت زمان باقی مانده از اجرای طرح اثرات این همراهی را خواهیم دید.

وی در خصوص اجرای ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح، گفت: چون رشت جزو شهرستان‌های قرمز در شیوع کروناست، ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح اجرا می‌شود و دوربین‌های ثبت تخلف تردد در شهرستان رشت فعال هستند و تاکنون طی شب‌های گذشته تردد بیش از ۲۰۰۰ خودرو ثبت و ضبط شده است.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت تصریح کرد: مردم گرانقدر از ترددهای بی مورد و غیر ضروری خودداری کنند تا انشاالله بتوانیم شاهد قطع زنجیره ویروس باشیم.

فتح‌اللهی در خصوص تعطیلی ادارات، بیان کرد: ادارات خدمات رسان نظیر اورژانس، مراکز انتظامی، درمانی و خدماتی مانند سابق در خدمت مردم هستند، اما دستگاه‌های غیر خدمات رسان باید با یک سوم نیروها فعالیت داشته باشند.

فرماندار رشت با بیان اینکه با مشارکت سپاه، بسیج و شبکه بهداشت و درمان، بیش از ۳۲۵ هزار خانوار در شهرستان رشت در خصوص ابتلا به کرونا غربالگری می‌شوند، ادامه داد: این طرح با عنوان طرح غربالگری سردار شهید سلیمانی در قالب ۵۹۱ تیم در کل پایگاه‌های بسییج محلات شهرستان رشت جهت شناسایی بیماران کرونایی اجرایی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *