فرماندار رشت گفت: تداوم محدودیت‌های کرونایی به رفتار و همکاری مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بستگی دارد.

گیل ابراز: علی فتح‌اللهی در گفت‌وگویی اظهار کرد: شهرستان رشت در وضعیت نارنجی قرار گرفته است در این شرایط فقط مشاغل گروه ۱ و ۲ امکان فعالیت دارند، سایر گروه‌ها همچنان فعالیت‌شان ممنوع است.

فرماندار رشت افزود: با وضعیتی که ما داریم مجوزهای ترددی که پیش از این صادر شده بود همچنان قابلیت استفاده دارند، از نظر اعتباری پابرجاست مردم برای تمدید اعتبارها مراجعه نکنند.

فتح‌اللهی تصریح کرد: متقاضیان برای صدور برگه تردد جدید باید به سایت فرمانداری رشت مراجعه کنند و با ورود مشخصات خودرویی، کد رهگیری که کردند سپس باید به فرمانداری رشت مراجعه و برگه تردد خود را دریافت کنند.

وی در خصوص تداوم محدودیت‌ها بیان کرد: تداوم محدودیت‌های کرونایی به رفتار و همکاری مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بستگی دارد، تنها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانیم به حالت عادی برگردیم و هرگونه رفتار عادی انگارانه شرایط را سخت‌تر می‌کند.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اجرای طرح غربالگری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک اقدام بسیار مهم و اثرگذار، خاطرنشان کرد: اگر کمک کنیم این طرح با موفقیت و در اسرع وقت انجام شود، به خاتمه محدودیت‌ها نزدیکتر می‌شویم و فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی می تواند به روال عادی برمی‌گردد.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت اضافه کرد: آمار مبتلایان جدید و تعداد فوتی‌ها و همچنین بستری‌های بدحال همه به منزله هشداری است که باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیریم، اگر با جدیت به وضعیت نگاه کنیم یقینا از این وضعیت هم عبور می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *