بیش از ۲۹ هزار متر مربع از معابر لاهیجان در چهار ماه اخیر آسفالت شد سرپرست شهرداری لاهیجان گفت: بیش از ۲۹ هزار متر مربع از معابر شهر لاهیجان در مدت ۴ ماه اخیر روکش و ترمیم آسفالت شده است.

گیل ابراز: یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: از ابتدای مرداد تا اول آذر ماه سال جاری ۲۹ هزار و ۲۲۵ متر مربع از معابر شهر لاهیجان با هزینه ای بالغ بر ۳۲ میلیارد و ۴۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری لاهیجان به صورت دستی و دستگاه فنیشر روکش و ترمیم آسفالت شده است.

وی اضافه کرد: اجرای عملیات نصب جدول سطح شهر به طول ۱۳۷۰ متر، اجرای عملیات نصب فرش بتن به مساحت ۴۷۰۰ متر مربع، ادامه پروژه بازطراحی پارک جانبازان به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع، تعریض خیابان پرستار، پیگیری پروژه توسعه آبشار، تکمیل محوطه سازی زمین ورزشی در محله پردسر، مرمت و بازسازی سرویس بهداشتی کمپینگ حاجی آباد از جمله اقدامات عمرانی شهرداری لاهیجان در چهار ماه اخیر می باشد که با پیگیری و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش کارکنان شهرداری به اجرا رسیده است.

سرپرست شهرداری لاهیجان گفت: مدیریت شهری لاهیجان در دوره پنجم شورای اسلامی شهر با وجود مشکلات مالی و کاهش درآمدها تمام سعی خود را بکار بست تا بتواند با اولویت بندی پروژه ها و اجرای عملیات های عمرانی رضایت شهروندان را جلب نماید.

قیامتیون افزود: امیدواریم با حفظ فضای آرامش در شهر لاهیجان و رعایت قوانین و مقررات و آیین نامه های مربوط به شهرداری با همراهی شهروندان و مهندسان شاهد ارتقای خدمات و توسعه روزافزون شهر زیبا و تاریخی لاهیجان باشیم. وی با بیان اینکه مدیران و کارکنان شهرداری لاهیجان با رعایت ضوابط بهداشتی و فاصله گذاری آماده خدمات رسانی هستند، اضافه کرد: شهروندان پس از مراجعه به شهرداری با انجام تست های تب سنجی و استفاده از دستگاههای پاشش مواد ضدعفونی کننده می توانند برای انجام امور خود به واحد های مختلف شهرداری مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *