‍ محمد حسن پور رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان شفت :وظیفه اصلی همه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی است.

بخشداران بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح روستاها نظارت نمایند.

🔸از ظرفیت سپاه و نیروهای بسیج در تقویت تیم های نظارتی استفاده شود.

🔹جلسه ستاد مبارزه با بیماری کرونا صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شفت و با حضور اعضاء و به ریاست آقای محمد حسن پور سرپرست فرمانداری شفت برگزار شد.

🔹رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان شفت گفت : موضوع بیماری کرونا از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این موضوع مستقیم با سلامت مردم در ارتباط است و امروز نباید کاری انجام شود تا سلامت جامعه به خطر بیفتد و قطعا ستاد کرونا شهرستان تمهیدات لازم را مدنظر خواهد داشت تا مصوبات ستاد در سطح شهر و بخش ها اجرایی شود.

🔹حسن پور با اشاره به اینکه باید همه دستگاهها ملزم به رعایت پروتکلها باشند و دستوالعمل های ستاد کرونا اجرا شود گفت: به  همه دستگاههای عضو ستاد تاکید می نمایم که مصوبات و دستورالعمل ستاد شهرستان را با جدیت پیگیری نمایند.

🔹سرپرست فرمانداری شهرستان گفت: امروز مهمترین وظیفه اصلی ما اطلاع رسانی وآگاهی بخشی به مردم استو این آگاهی بخشی واطلاع رسانی به مردم باید منجر به استفاده از ماسک و رعایت کردن پروتکل ها ی بهداشتی باشد تا بتوانیم وضعیت شهرستان را در سطح مطلوب حفظ نمائیم.

🔹ایشان با اشاره به سخنان و تاکیدات مقام معظم رهبری که دستورات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را برای همه قابل اجرا دانستند گفتند:  همه پرسنل ادارات و مراجعین باید در زمان ارائه خدمات از ماسک استفاده نمایند و تیم بازرسی شهرستان این موضوع را رصد خواهد نمود.

🔹نماینده عالی دولت در شهرستان با اعلام اینکه برگزاری کلیه مراسمات و برنامه ها در استان با نظر دانشگاه علوم پزشکی انجام میشود افزود: در شهرستان نیز برای برگزاری هر گونه جشن ها و مراسم ها در تالارها ،سیمنار و همایش ها و برگزاری بازارهای هفتگی باید شبکه بهداشت و درمان شهرستان  موافقت  و نظر خود را در این خصوص به ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اعلام دارند.

🔹ایشان در ادامه از بخشداران خواستند تا ستاد متناظری را در سطح بخش ها بمنظور نظارت بیشتر تشکیل دهند و از ظرفیت سپاه و نیروهای بسیج در تقویت تیم های بازرسی و نظارت استفاده نمایند.

🔹وی در پایان از اداره صمت خواستند تا در خصوص وضعیت لوازم بهداشتی از جمله توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده نظارت کافی را داشته باشند و اداره کار و تعاون نیز گزارشی از مقدار تسهیلات پرداختی به آسب دیدگان مشاغل در طول دوره بیماری کرونا را در جلسه آتی گزارش نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *