مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به موقعیت استراتژیک و ویژه استان گیلان گفت: این استان به دلیل هم‌جواری با کشورهای همسایه و دسترسی به دریای خزر نقش مؤثری در توسعه صنعت صادرات کشور دارد.

گیل ابراز: سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان و سرلشکر رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا امشب با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند‌.

سرلشکر رحیم صفوی در این نشست با اشاره به موقعیت استراتژیک و ویژه استان گیلان اظهار کرد: این استان به دلیل هم‌جواری با کشورهای همسایه و دسترسی به دریای خزر نقش مؤثری در توسعه صنعت صادرات کشور دارد.

وی گردشگری را یکی از ظرفیت‌های مهم و اثرگذار استان گیلان دانست و گفت: توجه ویژه به ظرفیت‌های داخلی سبب می‌شود تا بتوانیم طی ۲۵ سال آینده مازاد تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادر کنیم.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به تلاش غرب برای اعمال فشار حداکثری علیه ملت‌ها و دولت‌های مستقل جهان افزود: امروز دیگر آمریکا تنها ابرقدرت جهان نیست بلکه یک قدرت در کنار سایر قدرت‌های نوظهور جهانی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار با تأکید بر لزوم توجه مسؤولان استان گیلان برای استفاده از ظرفیت‌های این استان اظهار کرد: مواهب الهی بسیاری در استان گیلان وجود دارد که بهره‌مندی از آن‌ها می‌تواند سبب توسعه این استان و به‌تبع آن کشور شود.

محمد عبدالله‌پور، صادرات را یکی از عوامل مهم در توسعه اقتصادی کشور دانست و گفت: بهره‌مندی از ظرفیت‌های صادراتی کشور، گستردش پیچیدگی اقتصادی و تلاش برای موفقیت بیشتر در دیپلماسی اقتصادی زمینه گسترش انقلاب اسلامی در جهان را فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.