مدیر عامل باشگاه اروند کارون خرمشهر گفت: مسئولان باشگاه داماش یک سال و نیم برای پرداخت پول فرصت داشتند و بهتر است هواداران را فریب ندهند.

گیل ابراز: امیر سامری، در گفت‌و‌گویی، درمورد حواشی مربوط به انتقال امتیاز این باشگاه به خیبر خرم آباد عنوان کرد: شرمنده فوتبالدوستان عزیز خوزستانی هستیم که نتوانستیم تیم را در دسته لیگ اول نگه داریم. متاسفانه به هر دری زدیم و با هر مسئولی که می توانست به ما کمک کند، صحبت کردیم اما با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه امکان کمک به وجود نیامد. ما هم به عنوان بخش خصوصی به هیچ عنوان نمی توانستیم در لیگ بمانیم.

وی ادامه داد: در این ۵ سالی که در فوتبال بودیم با بهترین کیفیت و امکانات در لیگ حضور داشتیم و نتایج خیلی خوبی را کسب کردیم. با توجه به بدهی‌های به جا مانده از سال‌های گذشته ،علیرغم میل باطنی نتوانستیم تیم را حفظ کنیم و امتیاز را به خیبر خرم آباد را واگذار کردیم.

سامری در خصوص اظهارات مسئولان باشگاه داماش گیلان گفت: هیچ چیزی مثل صداقت و راستی نیست. ای کاش این شهامت وجود داشته باشد که ما همه واقعیت‌ها را به مردم بگویم. ظرف یکسال و نیم گذشته زمان برای باشگاه داماش وجود داشت و می‌توانستند این پول را پرداخت کند تا مشکل باشگاه کارون اروند خرمشهر برطرف شود. با وجود پرداخت نکردن بدهی در این چند سال در واقع دو-سه برابر مبلغ اصلی بدهی باید پرداخت شود.

مدیرعامل باشگاه کارون اروند خرمشهر تصریح کرد: ادعا می‌کنند سرپرست فدراسیون جلوی این کار را گرفته در حالیکه در شخصیت حیدر بهاروند اصلا چنین چیزی وجود ندارد و این مباحث یک دروغ آشکار و تهمت است. ما از این دوستان به کمیته وضعیت شکایت کردیم و رای گرفتیم. سپس این دوستان اعتراض کردند و به کمیته استیناف رفت و در نهایت این رای تایید شد.

وی افزود: بعد از رای کمیته استیناف و پا در میانی هیات فوتبال استان خوزستان و عبدالکاظم طالقانی که جا دارد از زحماتش تشکر کنم، وی (مالک باشگاه داماش گیلانیان) مجددا از من فرصت یک هفته‌ای توسط رئیس هیات فوتبال گیلان گرفت و این دوستان در این مدت جدید هم هیچ کاری انجام نداند. تمامی پیام‌ها در این باره مبین این است که آن‌ها توان پرداخت را ندارند.

سامری داد: در حال حاضر طبق مبایعه‌نامه‌ای که با باشگاه خیبر خرم‌آباد و مالک این باشگاه نوشتیم، تیم را واگذار کردیم. اینکه می‌گویند این باشگاه توان پرداخت بدهی‌ها را ندارد درست نیست. یکی از پرداختی‌ها انجام شده و در مراحل بعدی نیز مابقی تعهدات پرداخت خواهد شد. مشکل خاصی در این زمینه پیش نخواهد آمد. برای این باشگاه آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در لیگ برتر حضور داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه کارون اروند با اشاره به رفتار مسئولان داماش گفت: از مسئولین باشگاه داماش درخواست دارم فرافکنی نکنند و تمام واقعیت‌ها را به هواداران توضیح بدهند تا این باشگاه به جایگاه اصلی خود بازگردد. هواداران داماش را فریب ندهند. باید از مردم عزیز گیلان هم عذرخواهی کنم که در این مدت آن اتفاقی که مد نظرشان بود، پیش نیامد. باور کنید مقصر ما نبودیم.

وی ادامه داد: نزدیک به دو سال به خاطر مردم محترم گیلان صبر کردم و هیچ مصاحبه ای در این باره انجام ندادم. به من تهمت‌هایی زده شد که از باشگاه داماش پول دریافت کردم در صورتی که اینگونه نبود و این مباحث کذب و به دور از واقعیت بود. می‌دانم این هواداران بهترین تماشاگر برای استان گیلان هستند و امیدوارم مسئولین امر برای شادی این عزیزان تلاش کنند./فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *