طی ابلاغی از سوی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان مهندس حامد حسن زاده بعنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بندر انزلی منصوب شد.

گیل ابراز: مراسم تودیع و معارفه مدیر توزیع برق شهرستان انزلی در فرمانداری این شهرستان و با حضور میرغضنفری فرماندار، میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور توزیع برق شهرستان‌ها و مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی انجام پذیرفت.

در این مراسم تودیع و معارفه میر غضنفری فرماندار این شهرستان از زحمات مهندس فرض اله‌پور طی سالیان تصدی‎گری او در امور توزیع برق انزلی تقدیر و تشکر بعمل آمد و ابراز امیدواری کرد با همکاری مسئولین استانی، شهرستان بندر انزلی و با تلاش‌های مدیریت جدید و کارکنان توزیع برق انزلی بتوانیم با رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قابل بهبود خدمتگزار مردم شریف شهرستان باشیم.

در ادامه مهندس میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور توزیع برق شهرستان‌ها ضمن اشاره به نقش حیاتی برق در زندگی امروز خاطر نشان کرد: توزیع برق گیلان با بیش از یک میلیون و چهارصد و نود هزار مشترک در سطح استان یکی از بزرگترین شرکت‌های خدمات رسان در سطح کشور است که در تامین برق پایدار برای مشترکین عزیز گیلانی تلاش می‌کند.

سپس مهندس سعیدی معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان نیز از زحمات مهندس فرض اله‌پور تشکر و قدردانی و برای مهندس حسن زاده در سمت جدید آرزوی توفیق کرد.

در پایان نیز طی ابلاغی از سوی دکتر هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان، مهندس حامد حسن زاده بعنوان سرپرست مدیریت توزیع برق شهرستان بندر انزلی منصوب و از زحمات مهندس فرض اله‌پور مدیر سابق این امور تقدیر و تشکر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *