نشست مشورتی کارشناسان مناسب سازی بهزیستی شهرستانهای استان گیلان به ریاست دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل محترم بهزیستی استان گیلان و با حضور مهندس امین حسینی کومله مسئول دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان و حجت الاسلام حمید نادم مدیر روابط عمومی بهزیستی گیلان در روز دوشنبه مورخ ۱۴ مهر ۱۳۹۹ در سالن جلسات خزائلی بهزیستی گیلان برگزار گردید.

گیل ابراز: در این جلسه دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان و دبیر ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات کارشناسان مناسب سازی بهزیستی گیلان در راستای پیگیری مبحث مناسب سازی در سطح شهرستانها بر لزوم ایجاد شرایط لازم جهت دسترسی همه جانبه معلولین عزیز و سالمندان گرامی و حفظ شان و منزلت آنان در سطح معابر شهرها و ادارات استان تاکید داشتند و نسبت به تبیین اهداف سازمان بهزیستی در خصوص موضوع مناسب سازی و ضرورت اجرایی شدن قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت توسط کلیه دستگاه های اجرایی و نهادها و همچنین مکاتبه با نهادهای نظارتی در این رابطه اشاره نمودند.

ایشان ضمن اشاره به حفظ روحیه تلاش و پیگیری در کارشناسان مناسب سازی، به اهمیت بسیار زیاد فرهنگ سازی و آگاه سازی جامعه بمنظور رعایت نکات و دستورالعملهای مربوط به مناسب سازی در احداث ساختمانهای تجاری و شخصی نیز اشاره و بر لزوم ایجاد باورپذیری و فرهنگ سازی در جامعه توسط سازمان بهزیستی و با کمک NGO ها و تشکلهای معلولین تاکید نمودند.

در ابتدای این نشست جناب آقای مهندس حسینی ، مسئول دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان ضمن خیر مقدم گویی به کارشناسان مناسب سازی ، گزارشی از اقدامات این دبیرخانه در شش ماهه اول سال جاری و نیز برنامه ها و سیاست های پیشرو جهت اجرا در شش ماهه دوم سال ارائه نمودند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام نادم مدیر روابط عمومی بهزیستی گیلان و همچنین کارشناسان مناسب سازی شهرستانها نیز نظرات ، انتقادات و پیشنهادات مرتبط با حوزه مناسب سازی را مطرح نمودند.

در خاتمه این جلسه با تقدیم لوح سپاس و یادبودی توسط دکتر حسین نحوی نژاد ، مدیرکل بهزیستی گیلان از کلیه کارشناسان مناسب سازی شهرستانهای استان گیلان تقدیر و قدردانی بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.