مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: شهروندان به تماس گیرندگان در خصوص دریافت وجه بابت صدور کارت هوشمند درمان تامین اجتماعی اعتماد نکنند.

گیل ابراز: علی‌ حسین‌نژاد در گفت وگویی با تاکید بر ضرورت دقت شهروندان در زمینه برخی سوء استفاده ها از نام تامین اجتماعی، اظهار کرد: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد تماس های زیادی از سوی بیمه شدگان و مستمری بگیران هستیم که گزارش هایی از ارتباط تلفنی افرادی ناشناس با آنها به منظور پرداخت وجه به حساب های نامعلوم به منظور صدور کارت هوشمند درمانی تامین اجتماعی را ارائه داشته اند.

وی تصریح کرد: تامین اجتماعی هیچگونه تماسی بابت صدور کارت هوشمند درمان با مخاطبین خود نداشته و هرگونه برنامه های آتی صرفاً از طریق سایت های رسمی این سازمان اطلاع رسانی می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ادامه داد: حذف تدریجی دفترچه های درمانی یکی از برنامه های سازمان است که در آینده نزدیک تحقق خواهد یافت ولی هیچگونه تماس تلفنی از مبادی تامین اجتماعی با شهروندان در خصوص صدور کارت هوشمند و بویژه دریافت وجه صورت نگرفته و بدیهی است تمامی این موارد به منزله سوء استفاده و کلاهبرداری تلقی می شود.

حسین نژاد خاطرنشان کرد: از بیمه شدگان و مستمری بگیران خواهشمندیم علاوه بر رعایت مراقبت های لازم، به این تماس ها اعتماد نکنند و اخبار و گزارش های مربوطه را صرفاً از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی و صدا و سیما پیگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *