حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه نماز ظهر عاشورا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود گفت: نماز ظهر عاشورا در میدان شهدای رشت برگزار می شود.

گیل ابراز: حجت الاسلام «سعید مهدوی» در گفت وگویی با اشاره به ماه محرم و عزاداری سالار شهیدان، ابا عبدالله حسین(ع) با شرایط بحرانی امروز اظهارکرد: با رعایت اصول بهداشتی مراسم های محرم در حال برگزاری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه عدم رعایت توصیه های بهداشتی ممکن است که وضعیت قرمز امروز گیلان را وخیم‌تر کند گفت: از همه عزاداران حسینی خواهشمندیم فاصله‌گذاری های اجتماعی و استفاده از ماسک و همراه داشتن وسایل شخصی از جمله مهر و تسبیح در مساجد را رعایت کنند.

حجت الاسلام مهدوی به برگزاری نماز ظهر عاشورا اشاره و اذعان داشت: نماز ظهر عاشورا در شهرستان رشت در میدان شهدای ذهاب با رعایت موازین بهداشتی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در شهرستان‌ها نیز مکان‌های در نظر گرفته شده در فضای باز نماز ظهر عاشورا بر گزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تصریح کرد: با توجه به هشدارهای داده شده شاهد حضور مسافران در وضعیت قرمز گیلان هستیم و از گردشگران خواهشمندیم در ترددهای اجتماعی به اصول بهداشتی توجه کنند.

حجت الاسلام مهدوی خاطرنشان کرد: بیماران و افراد مسن عزاداری های امام حسین(ع ) را در شرایط حاد فعلی از رسانه ملی دنبال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *