به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های رزمی استان گیلان،صبح امروز سرپرست هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان به همراه نایب رئیس،دبیر و جمعی از قهرمانان جهانی این ورزش به دیدار “احمد رستمی” قهرمان رشته فول کیک بوکسینگ کشورمان در آسایشگاه معلولین شهر رشت رفتند.

گفتنی است؛احمد رستمی،قهرمان ملی ورزش های رزمی بر اثر سانحه سقوط از کوه بیش از ۷ سال است که به دلیل قطع نخاع در آسایشگاه معلولین شهر رشت بستری بوده و چشم ‌انتظار حمایت مادی و معنوی مسئولین برای بهبود وضعیت جسمی و روحی خویش است.

این ورزشکار گیلانی،که کارنامه درخشانی در ورزش های رزمی دارد،در خصوص وضعیت زندگی خود در آسایشگاه معلولین گفت:تاکنون جراحی های متعددی انجام داده ام ،ولی متاسفانه نتایج آن ها رضایت بخش نبوده و درحال حاضر هزینه جراحی من بسیار هنگفت است و با وجود اینکه متاهل بوده و دارای فرزند هستم،بدون هیچ در آمدی چندسالی است که در آسایشگاه دوران سختی را سپری میکنم.

منصور غفاری در این دیدار علاوه بر بررسی وضعیت این ورزشکار در آسایشگاه با تاکید بر رفع مشکلات وی افزود:تمام تلاش اداره كل ورزش و جوانان استان به نتیجه رسیدن حمایت از این ورزشكاران است و تا حصول نتیجه، دست از تلاش نمی كشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.