گیل ابراز: اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان یکی از دستگاه های اجرائی استان می باشد که مدیریت آن از مرداد ماه ۱۳۹۷ بر عهده “عباس علی زاده سروندی” سپرده شد.

چند ماه پس از آغاز به کار مدیرکل، در نیمه دوم ۱۳۹۷،”سید مسعود شفیعی جود”از روزنامه نگاران و فعالان سیاسی حامی اصلاحات ،از سوی مدیرکل دستگاه مذکور به عنوان ” مسئول روابط عمومی”.منصوب شد.

وی دارای گرایش اصلاح طلبی بوده و در بهمن ماه ۱۳۹۷ به عنوان عضو شورای مرکزی انجمن مهندسان استان گیلان( عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات)انتخاب شد.


درباره سوابق کاری “سید مسعود شفیعی جود” به غیر از گفتگو با تعدادی از چهره ها،انتشار چندین یادداشت و فعالیت های سیاسی مورد دیگری در نوار جستجوگر اینترنتی رویت نمی شود!

بنا به شنیده ها که نیازمند داشتفن مدرک متقن می باشد،شخص مورد نظر به صورت نیروی شرکتی وارد اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گیلان شده و هم چنان مشغول به کار است .

اگر این شنیده ها صحت داشته باشد،به کار گیری نیروی شرکتی در پست سازمانی غیر قانونی است.چنان چه به قید فوریت از سوی ” شفیعی جود” برای ما ،مدرکی ارسال نکند،دلیل محکم بر صحت ” شرکتی بودن ” اوست.

یکی از شرح وظایف مسئول روابط عمومی اداره کل برگرفته از مقررات جاری دولت در کشور،مدیریت پایگاه اطلاع رسانی الکترونیک(اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان با دامنه https://guilan.mcls.gov.ir/ ،است.

با مداقه در بخش های مختلف این پایگاه اطلاع رسانی تعدادی سوتی به چشم می خورد که نشان دهنده بی توجهی و بی تدبیری مسئول روابط عمومی فعلی می باشد و متاسفانه تاکنون اراده ای برای برطرف کردن وجود ندارد،مگر این که با انتشار این گزارش برای کم کردن حساسیت ،نسبت به اصلاح آن گام بردارد .

برای اثبات این ادعا کافی می باشد به قسمت “ادارات شهرستان “در سایت اینترنتی اداره کل مراجعه کنید و با کلیک کردن بر روی آن،نام ۱۵ شهرستان،رویت می شود،این در حالی می باشد ،گیلان دارای ۱۶ شهرستان بوده و ” لنگرود” از قلم افتاده است.

از قلم افتادن “لنگرود” در حالی می باشد مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان،روز چهارشنبه برابر ۲۵ دی ماه سال گذشته از این اداره شهرستانی بازدید به عمل آورده است.

یکی دیگر از سوتی ها و بی توجهی مسئول فعلی روابط عمومی اداره کل،در قسمت معرفی ” اعضای شورای هماهنگی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان،است.

” شفیعی جود” برای معرفی سمت ” محمد حسین شهدی نژاد لنگرودی” از “مدیرکل درمان استان گیلان” استفاده کرده و نشر داده است،این در حالی می باشد سمت درست مدیر مذکور،” مدیر درمان تامین اجتماعی استان” است.

وی برای معرفی مدیران کل بهزیستی و تامین اجتماعی گیلان،در زیر آرم سازمانی این دو مجموعه،” سازمان تامین اجتماعی گیلان” و ” سازمان بهزیستی گیلان” به کار برده ولی زیر آن ،برای “علی حسین نژاد اشکلک” و ” حسین نحوی نژاد” از سمت حقوقی،” مدیرکل ” استفاده کرده است!!!!!!جل الخالق

امید است مدیرکل دستگاه اجرایی مذکور هر چه سریعتر بر روی فعالیت مسئول روابط عمومی تحت امر خود نظارت بکند، ضمن این که نقد دستگاه اجرایی مذکور از سوی پایگاه خبری ” کاشف اسرار” تداوم دارد.

ادعای مسئول روابط عمومی درباره به روز رسانی محتوای تارنمای ( سایت) اداره کل

یکی از دلایل متقن “کاشف اسرار”برگرفته از سایت” اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان”که تصویر آن در ادامه منتشر می شود ،معرفی ادارات شهرستانی می باشد که در آذر ماه ۱۳۹۶ راه اندازی شده است.

علی رغم این که استان گیلان بر اساس تقسیمات کشوری دارای ۱۶ شهرستان می باشد ولی “لنگرود” رویت نمی شود!!!!

متاسفانه تاکنون مدیرکل و هم چنین مسئول روابط عمومی نسبت به اضافه کردن این شهرستان اقدامی نکردند و اراده ای برای اصلاح وجود ندارد.

منبع:کاشف الاسرار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *