رزمایش سایبری بیمه سلامت ایران به میزبانی ایلام در هفت استان گیلان،اردبیل،فارس ،قزوین ،کهگیلویه و بویراحمد،خوزستان و لرستان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

گیل ابراز: مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سلامت کشور‌ با بیان این که رزمایش سایبری بیمه سلامت موجب ارتقاء کیفیت خدمات می شود، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت به مردم باید شاخص ها و ظرفیت ها در فضای سایبری ارتقاء پیدا کند.

هاشمی با بیان اینکه رزمایش سایبری بیمه سلامت به صورت آفندی و با تکیه بر ظرفیت‌های فضای مجازی برگزار می شود، گفت:برای ارائه خدمات بهتر به مردم باید از این فضا به صورت مطلوب استفاده کنیم و مطابق با نیاز روز جامعه فعالیت داشته باشیم.

وی با اشاره به این که در سال های اخیر مدل جنگ دشمنان تغییر کرده و به سمت جنگ اندیشه ها، جدال در فضای مجازی و بستر سایبری حرکت کرده، افزود: در ایران بعد از یک دوره درخشانی که با اندیشه و علوم انسانی دیگران را به چالش می کشیدیم، دچار رکود شدیم و دنیای غرب اندیشه های اشتباه خود را با کمک عده ای ناآگاه به ما تحمیل کرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: دشمنان برنامه ریزی گسترده ای در حوزه سایبری انجام داده اند و در فضای سایبری هجمه های مختلفی علیه کشور صورت می گیرد که باید با برگزاری رزمایش سایبری از این حوزه در برابر تهدیدات و آسیب های مختلف محافظت کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سلامت کشور با اشاره به این که در حوزه بیمه سلامت کشور توجه به فضای سایبری آغاز شده، اضافه کرد: شوراهای اطلاع رسانی با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات تشکیل و از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی به مردم و بیمه شدگان استفاده شده است و این روند همچنان تداوم دارد

وی با بیان اینکه رزمایش سایبری یک فضای ذهنی مناسب در راستای صیانت از حوزه سایبری ایجاد می کند،افزود: هدف مهم ما در رزمایش سابیری، بیان موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است،که در همین‌زمینه باید توانمندی های حوزه سایبری بیان شده و توجه مسئولان و نهادهای مختلف به حوزه فضای سایبری معطوف شود.رزمایش سایبری بیمه سلامت زمینه ارتقاء کیفیت خدمات را فراهم می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *