رزمایش سایبری بیمه سلامت ایران به میزبانی ایلام در هفت استان گیلان،اردبیل،فارس ،قزوین ،کهگیلویه و بویراحمد،خوزستان و لرستان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

گیل ابراز: مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سلامت کشور‌ با بیان این که رزمایش سایبری بیمه سلامت موجب ارتقاء کیفیت خدمات می شود، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت به مردم باید شاخص ها و ظرفیت ها در فضای سایبری ارتقاء پیدا کند.

هاشمی با بیان اینکه رزمایش سایبری بیمه سلامت به صورت آفندی و با تکیه بر ظرفیت‌های فضای مجازی برگزار می شود، گفت:برای ارائه خدمات بهتر به مردم باید از این فضا به صورت مطلوب استفاده کنیم و مطابق با نیاز روز جامعه فعالیت داشته باشیم.

وی با اشاره به این که در سال های اخیر مدل جنگ دشمنان تغییر کرده و به سمت جنگ اندیشه ها، جدال در فضای مجازی و بستر سایبری حرکت کرده، افزود: در ایران بعد از یک دوره درخشانی که با اندیشه و علوم انسانی دیگران را به چالش می کشیدیم، دچار رکود شدیم و دنیای غرب اندیشه های اشتباه خود را با کمک عده ای ناآگاه به ما تحمیل کرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: دشمنان برنامه ریزی گسترده ای در حوزه سایبری انجام داده اند و در فضای سایبری هجمه های مختلفی علیه کشور صورت می گیرد که باید با برگزاری رزمایش سایبری از این حوزه در برابر تهدیدات و آسیب های مختلف محافظت کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه سلامت کشور با اشاره به این که در حوزه بیمه سلامت کشور توجه به فضای سایبری آغاز شده، اضافه کرد: شوراهای اطلاع رسانی با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات تشکیل و از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی به مردم و بیمه شدگان استفاده شده است و این روند همچنان تداوم دارد

وی با بیان اینکه رزمایش سایبری یک فضای ذهنی مناسب در راستای صیانت از حوزه سایبری ایجاد می کند،افزود: هدف مهم ما در رزمایش سابیری، بیان موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است،که در همین‌زمینه باید توانمندی های حوزه سایبری بیان شده و توجه مسئولان و نهادهای مختلف به حوزه فضای سایبری معطوف شود.رزمایش سایبری بیمه سلامت زمینه ارتقاء کیفیت خدمات را فراهم می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.