مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان گفت: مهمترین اولویت کادر درمان استان، حفظ جان همکارانی بوده که نقش اصلی در مبارزه با کووید ۱۹ را داشتند.

گیل ابراز: در این جلسه دکتر محمد حسین شهدی نژاد گزارشی از اقدامات انجام شده در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) در مقابله با کووید ۱۹ارائه کرد و اظهار داشت: با تلاش کادر درمانی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بهترین خدمت درمانی به بیماران نیازمند کووید ۱۹ ارائه شد به طوری که میانگین فوتی ها از نرم های جهانی هم پایین تر بوده است.

دکتر شهدی نژاد با بیان اینکه در روزهای شیوع کووید ۱۹ در استان گیلان بیش از ۱۰۰۰ بیمار در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بستری شدند، اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف این مدیریت در مبارزه با کووید ۱۹ حفظ جان همکارانی بوده که نقش اصلی در درمان بیماران را به عهده داشتند به همین منظور در گام اول گروه های پرخطر از بیمارستان حذف شدند و در مرحله بعد بهترین تجهیزات تدافعی حفاظت شخصی و ملزومات مورد نیاز برای کادر درمانی تهیه شد.

گفتنی است، در این جلسه در راستای تقدیر از مدافعان سلامت، لوح سپاس به بیش از ۲۰ نفر از نیروهای خدمات و پشتیبانی تقدیم شد که در جریان شیوع کووید ۱۹ تلاش و مجاهدت بسیار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *