علی حسین نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به اتفاق روسای شعب رشت با مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان دیدار و طی نشستی به تبادل نظر و گفتگو پرداختند.

گیل ابراز: مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت استان تحت پوشش این سازمان است اذعان داشت: خرسندیم از اینکه با انجام اقدامات خوب توانسته ایم رضایتمندی مناسبی در بین مخاطبین فراهم سازیم .

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر، اعمال افزایش سالیانه میزان مستمری ها و اجرای متناسب سازی گام بزرگی برای تحقق اهداف حمایتی از اقشار کارگری توسط تامین اجتماعی است، افزود: دولت بعنوان یکی از اضلاع مثلث شرکای اجتماعی این سازمان تلقی شده و فرمانداران هر شهرستان بمنزله نماینده ارشد دولت با نقش حاکمیتی ، در تصمیمات و رویکردهای اتخاذی اثرگذارند .

علی حسین نژاد با گریزی به اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته همکاران بویژه در بخش درمان در زمان شیوع ویروس کرونا ، کوشش بمنظور صیانت از بیمه شدگان و مستمری بگیران را وظیفه دست اندرکاران قلمداد و اظهار داشت : مشکلات جامعه هدف ما، دغدغه های مجموعه سازمان بوده و خدماتی همچون پرداخت غرامت ایام بیماری ، کمک هزینه کفن و دفن ، مقرری بیمه بیکاری و مستمری بازماندگان و… را در این برهه بصورت محسوس دربرداشته است .

تلاش در زمینه پایداری اشتغال و سرپا ماندن کارگاهها در شرایط اقتصادی موجود با تکیه براهمیت و نقش تولید در کشور و ارائه گزارشی عملکردی آماری به فرماندار شهرستان از دیگر مباحث مطروحه در این نشست بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *