درنشست رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گیلان با جمعی ار روسای کمیته های این هیات دو طرح ” هشتگ آماده باش” و” آوای ورزش در همسایگی ” مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز ، علیرضازهری،رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گیلان در این جلسه در خصوص این دو طرح و انتظارات خود از مربیان و اساتید ورزشی این هیات  اظهار داشت : هر یک ازشما از عزیزان جز اساتید ومربیان برتر هستید و امیدوارم که با همکاری ، دقت نظر و تخصص شما بتوانیم این دو طرح عظیم کشوری را به نحو احسنت در استان گیلان برگزار کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد : با کمک وهمت یکدیگر انشاالله بتوانیم آنگونه که شایسته ورزش گیلان است درتمامی عرصه ها خوش بدرخشیم.

زهری افزود:دو طرحی که توسط دکتر مولایی ریاست محترم فدراسیون ورزشهای همگانی مطرح شده  طرحهای عملیاتی هستند و با رایزنی هایی که صورت گرفته است در طرح ” آوای ورزش در همسایگی” استان گیلان نیز جز  هفت استان پایلوت در کشور است.

وی درخصوص طرح “هشتگ آماده باش ” افزود: این طرح یک آماده باش کامل برای مقابله با ویروس کرونا است و در دوران شیوع ویروس کرونا ایران ازسوی سازمان بهداشت جهانی مورد تشویق قرارگرفت که درواقع به علت همت مربیانی بود که بصورت مجازی ، بسیار زیبا ومردمی تمرینات ورزشی را به انجام می رساندند.

وی درخاتمه افزود:این طرح میتواند فرصتی باشد که ورزش همگانی ادامه یافته و از این ویروس درامان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.