مژگان شعبانی، سرپرست نائب رئیس هیئت انجمن ورزش های رزمی استان گیلان با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاثیرات آن در فعالیت های ورزشی گفت:مدتی است که شیوع ویروس کرونا تمام ابعاد زندگی اجتماعی را بر هم ریخته است و این اوضاع معلوم نیست چندین روز و ماه دیگر ادامه داشته باشد.

مسئول سبک کیک بوکسینگWKA استان، که سوابقی چون مربی گری، نماینده داوران استان ،دارنده گواهینامه بین المللی مدیریت ورزشیCLC و مشاور ارشد ورزشی منطقه آزاد انزلی را در کارنامه ورزشی خود دارد،در ادامه افزود:ورزش یکی از حوزه‌هایی است که آسیب های متعددی را به دلیل شیوع ویروس کرونا متحمل شده و این موضوع اثر منفی خود را بر نحوه فعالیت فعالان این عرصه گذاشته است.

وی در همین زمینه افزود:از تعطیلی باشگاه‌ها، خانه‌نشین شدن اکثر مربیان ورزشی، تمرین ورزشکاران حرفه‌ای در منزل، تعطیلی لیگ‌های مختلف ورزشی تا وارد آمدن خسارت‌های مالی به باشگاه‌داران و مربیان ورزشی در رشته‌های مختلف که همه این موارد از جمله تبعات شیوع ویروس کرونا است.

شعبانی گفت:اما این شرایط دلیلی بر این نمی‌شود تا نشست و منتظر ماندکه اوضاع به حالت عادی برگردد،بلکه معتقد هستم که باید تمهیداتی ویژه اندیشیده شود تا هر مساله ایی را که موجب ایستایی و توقف در ورزش می‌شود را به فرصتی برای حرکت و تکاپو تبدیل کرد.

سرپرست نائب رئیس هیئت انجمن ورزش های رزمی استان گیلان افزود: از جامعه هیات ورزش های رزمی گیلان در خواست میکنم که با اتحاد و همدلی که سرمایه اصلی ورزش های رزمی است، امید و انگیزه را در ورزشکاران جوان زنده نگه دارند،زیرا یاس، بی رغبتی و کاهش امید به زندگی در جوانان، از نتایج دوری از ورزش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.