مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری گیل ابراز؛در این ملاقات، درخصوص مسائل و موضوعات مربوط به ارائه هرچه بهتر خدمات بیمه ای و درمانی در شهرستان بحث و گفتگو شد.
نماینده عالی دولت در این جلسه با بیان اینکه ارتقاء سطح خدمات دهی و نظارت بر عملکرد ادارات و پیگیری مطالبات مردمی در دستور کار فرمانداری قرار دارد، اظهار کرد که در آینده نزدیک، شهرستان فومن پس از سال ها شاهد احداث ساختمان اداری اختصاصی بیمه سلامت می شود تا خدمات به طور بهتری به مردم ارائه گردد.

وی با اشاره به مزایای دولت الکترونیک در ارائه خدمات بهتر به مردم و در راستای بستر سازی مناسب برای رعایت حقوق شهروندی، تعداد اندک داروخانه های شبانه روزیرا مورد توجه قرار داد و افزود: شهرستان فومن مقصد گردشگری است و این امر ارتقاء خدمات دهی به مردم در حوزه سلامت را الزام آور می نماید.

وی در ادامه از استمرار پیگیری ها توسط مدیریت شهرستان و تمهید مقدمات لازم‌ توسط دانشگاه علوم پزشکی استان به منظور فعالیت دومین داروخانه شبانه روزی در شهرستان فومن خبر داد که در ارتقای خدمات دهی به عموم بسیار موثر است.

فرماندار شهرستان با اشاره به نگاه ویژه بیمه سلامت به فومن، خواستار این شد که با توجه به برنامه ریزی های راهبردی بیمه سلامت در استان، شهرستان فومن نیز از مزایای این طرح ها خصوصاً نسخه نویسی الکترونیکی بهره مند شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان با بیان این که شهرستان فومن از اولین شهرستان های موفق استان در تهیه زمین جهت احداث ساختمان مختص بیمه سلامت است، وضعیت این اداره در شهرستان را از نظر توسعه زیرساخت دولت الکترونیک و ارائه خدمات غیرحضوری مطلوب ارزیابی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.