بارأی اعتماد اعضای شورای شهر رشت، احمد رمضانپور به‌عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت عصر امروز در یک‌صد و پنجاه و ششمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای شهر رشت با هشت رأی موافق احمد رمضانپور به‌عنوان رئیس شورای شهر رشت انتخاب شد.

سید امیرحسین علوی برای دو سال متوالی و اسماعیل حاجی پور نیز در سومین سال از فعالیت شورای پنجم رشت، ریاست شورای شهر رشت را بر عهده داشتند.

تمامی یازده عضو شورا در این جلسه حضور داشتند.

احمد رمضانپور و محمدحسن عاقل منش دو عضو شورای شهر رشت در این جلسه بودند که برای تصدی جایگاه ریاست شورا کاندیداتوری خود را اعلام کرده بودند که درنهایت با ۸ رأی موافق احمد رمضانپور به‌عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

فرهام زاهد نیز برای دومین سال متوالی و با ۹ رأی موافق به‌عنوان نائب رئیس شورای شهر رشت انتخاب شد.

حامد عبداللهی و بهراد ذاکری دو عضو کاندیدای تصدی جایگاه خزانه‌دار شورای شهر رشت بودند که با ۷ رأی موافق بهراد ذاکری در چهارمین سال فعالیت شورای پنجم رشت به‌عنوان خزانه‌دار انتخاب شد.

محمدحسن علیپور نیز به‌عنوان تنها کاندیدای جایگاه منشی شورا با ۱۰ رأی موافق برای این جایگاه انتخاب شد.

بهراد ذاکری با ۱۰ رأی موافق به‌عنوان سخنگوی شورای شهر رشت انتخاب شد.

رئیس جدید شورای شهر رشت پس از اتمامی رأی‌گیری انتخابات هیئت‌رئیسه شورا با اشاره به اینکه بابت توفیق خدمتگزاری شاکر خداوند هستم، اظهار کرد: امیدوارم بتوانم تجربیاتی که از سفره مردم و انقلاب به دست آورده‌ام را در طبق اخلاص بگذارم و از رأی اعتمادی که همکاران شورایی به بنده دادند تشکر می‌کنم.

احمد رمضانپور با تأکید بر اینکه در تمامی امور توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار می‌کنم، افزود: امیدوارم در یک سال باقی‌مانده هر چه در توان داریم برای توسعه شهر رشت به کار بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.