رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان ؛ارتقای سواد رسانه ای و بینش فکری خبرنگاران می تواند شگردهای نظام سلطه را خنثی کند

صبح امروز مراسم هم اندیشی رئیس سازمان بسیج رسانه استان با تعدادی از خبرنگاران در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

مهدی پارسا در این نشست با اشاره به وجود خطرات متعدد در خبر و عرصه اطلاع رسانی اذعان داشت: سازمان بسیج رسانه مشتاقانه آماده همکاری با همه خبرنگاران و فعالین عرصه رسانه است .

پارسا در خصوص انتظار سازمان بسیج رسانه از خبرنگاران بیان داشت: امروز امید آفرینی نیاز جامعه است . لذا القای یاس و ناامیدی توسط خبرنگاران باعث ترویج یاس و ناامیدی در مردم خواهد شد.

وی افزود : شایسته است تا خبرنگاران در انتقال اخبار از سیاه نمایی خود داری و امید آفرینی در انتقال اخبار را جدی بگیرند.

سرهنگ پارسا با تاکید بر عدم علاقه مردم ایران به جنگ تصریح کرد: امید است در چله دفاع مقدس دستاوردهای نظام مقدس توسط خبرنگاران برای مخاطبین تبیین شود و انتظار می رود تا فعالین عرصه رسانه به خصوص خبرنگاران تلاش کنند تا علم مطالبه گری خبرنگاران زمین نیفتد.

وی فضای رسانه ای گیلان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خبرنگاران چشم بینا و راوی دردهای جامعه هستند ، اما برخی از رسانه ها نیز بدون درنظر گیری الویت ها قلم خود را در مسیری به کار میبرند که هیچ نفعی برای مردم نخواهد داشت .

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان پیشقدم شدن در مقابله و مبارزه با فساد و کمک به سیستم قضایی را مهم ترین سوژه های رسانه ای در روزهای اخیر دانست و تصریح کرد: خبرنگاران می توانند با ارتقای سواد رسانه ای و بینش فکری شگردهای نظام سلطه را خنثی کنند./ایده آل خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.