مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در دیدار عصر امروز با استاندار گیلان مطرح کرد ؛تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی مهم استان/ اولویت بندی پروژه های استان در کمترین زمان

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار عصر امروز با استاندار گیلان از مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی مهم استان تشکر ویژه کرد.

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار عصر امروز با استاندار گیلان ضمن تشکر ویژه از مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی افزود : در طی ٢ سال گذشته در استان گیلان ٤ پروژه مهم ورزشی در دست ساخت بوده که با همکاری دلسوزانه مهندس کریمی ۳ پروژه افتتاح شده که هر کدام از آنها تا پیش از آن حدود ٣٥ درصد پیشرفت عمرانی داشتند .

وی افزود : طی چندین سال گذشته با اعتبارات استانی جهت پیشبرد استادیوم انزلی بودجه اختصاص یافت که این بودجه جوابگوی اتمام پروژه نبود و تا مرحله اتمام سکوهای شماره ۱ و همچنین تا نیمه عملیات عمرانی سکوهای شماره ۲ پیشرفت فیزیکی داشت. در سال ۹۸ این پروژه ضمن قرار گرفتن در لیست پروژه های ملی در اختیار شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داده شد و مبلغی معادل ٧ میلیارد تومان جهت انجام آن ابلاغ گردید و با پیگیری های انجام شده امید داریم در سال ٩٩ مبلغ ١٠ میلیارد تومان دیگرجهت انجام این پروژه اختصاص یابد. گفتنی است در این راستا شرکت توسعه و تجهیز ، مشاور پروژه را انتخاب و شروع به کار نموده و پیگیری های لازم در حال انجام است تا مراحل قانونی تحویل کار به پیمانکار باید صورت پذیرد .

بخشی در ادامه ابراز امیدواری کرد: با همت بوجود آمده عملیات اجرایی همزمان سکوهای ٣،٤، ٥ شروع شود و مشکل نور استادیوم تختی انزلی که یکی از مشکلات عدیده آن جهت برگزاری مسابقات طی سالهای اخیر بوده مرتفع شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در پایان گفت :با توکل به خدا و با همراهی استاندار ورزش دوست استان که همیشه یار و یاور ورزش استان میباشند، بتوانیم پروژه های مهم استان را در کمترین زمان ممکن به ترتیب اولویت بندی به اتمام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *