مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در دیدار عصر امروز با استاندار گیلان مطرح کرد ؛تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی مهم استان/ اولویت بندی پروژه های استان در کمترین زمان

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار عصر امروز با استاندار گیلان از مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی مهم استان تشکر ویژه کرد.

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار عصر امروز با استاندار گیلان ضمن تشکر ویژه از مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی افزود : در طی ٢ سال گذشته در استان گیلان ٤ پروژه مهم ورزشی در دست ساخت بوده که با همکاری دلسوزانه مهندس کریمی ۳ پروژه افتتاح شده که هر کدام از آنها تا پیش از آن حدود ٣٥ درصد پیشرفت عمرانی داشتند .

وی افزود : طی چندین سال گذشته با اعتبارات استانی جهت پیشبرد استادیوم انزلی بودجه اختصاص یافت که این بودجه جوابگوی اتمام پروژه نبود و تا مرحله اتمام سکوهای شماره ۱ و همچنین تا نیمه عملیات عمرانی سکوهای شماره ۲ پیشرفت فیزیکی داشت. در سال ۹۸ این پروژه ضمن قرار گرفتن در لیست پروژه های ملی در اختیار شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی داده شد و مبلغی معادل ٧ میلیارد تومان جهت انجام آن ابلاغ گردید و با پیگیری های انجام شده امید داریم در سال ٩٩ مبلغ ١٠ میلیارد تومان دیگرجهت انجام این پروژه اختصاص یابد. گفتنی است در این راستا شرکت توسعه و تجهیز ، مشاور پروژه را انتخاب و شروع به کار نموده و پیگیری های لازم در حال انجام است تا مراحل قانونی تحویل کار به پیمانکار باید صورت پذیرد .

بخشی در ادامه ابراز امیدواری کرد: با همت بوجود آمده عملیات اجرایی همزمان سکوهای ٣،٤، ٥ شروع شود و مشکل نور استادیوم تختی انزلی که یکی از مشکلات عدیده آن جهت برگزاری مسابقات طی سالهای اخیر بوده مرتفع شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در پایان گفت :با توکل به خدا و با همراهی استاندار ورزش دوست استان که همیشه یار و یاور ورزش استان میباشند، بتوانیم پروژه های مهم استان را در کمترین زمان ممکن به ترتیب اولویت بندی به اتمام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.