علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این دیدار با اشاره به فرصت طلائی امکان خدمت به مردم در عرصه ای بزرگ همچون تامین اجتماعی ، اظهار داشت : انتظار داریم تا توسط مسئولین شهرستانی با ارائه رهنمودهای سازنده ، در مسیر خدمت رسانی یاری شویم .

وی با سپاسگزاری از نگاه کارشناسی و علمی توأم با رویکرد معنوی به مباحث تامین اجتماعی توسط حجت الاسلام والمسلمین حکیمی ، نگاه و انتظارات منطقی با شناخت درست از این سازمان و ماموریتهای آن را از انتظارات برحق این مجموعه دانست و ازحمایتها و اشاعه فرهنگ بیمه ای و تبیین اصول و مبانی آن در خطبه های نماز جمعه قدردانی نمود .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حکیمی گیلانی نیز در این دیدار ، با بیان اینکه این جایگاهها و مسئولیتها در نظام اسلامی بمنزله فرصت و نعمتی گرانقدر برای خدمت قلمداد شده و باید قدردان آن باشیم اظهار داشت : در برخی موارد شاهد رعایت نشدن حقوق سازمان تامین اجتماعی و استفاده های من غیرحق هستیم که معتقدم بیدار نمودن وجدان آحاد جامعه برای جلوگیری از سوء استفاده ها و بهره گیری از ریشه های اعتقادی از جمله حق الناس بودن منابع تامین اجتماعی کارساز و اثرگذار خواهد بود .

امام جمعه کوچصفهان درپایان این نشست، بر آمادگی کامل بمنظور هرگونه همکاری بمنظور صیانت از سازمان و تحقق اهداف و برنامه های آن در مسیر خدمت بیشتر به جامعه هدف تاکید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *