عضو شورای شهر رشت خواستار تسریع در احداث پارک بانوان رشت شد .وی رشد و توسعه رشت را در گرو همکاری شهرداری با قرارگاه خاتم الانبیاء قلمداد کرد.

اختصاصی/گیل ابراز _ _سارا حقیقی _ رییس کمیسیون فرهنگی شورا در خصوص سفر اخیر رئیس قرارگاه خاتم الانبیاء به شهر رشت گفت: فعالیت مشترک عمرانی شورای شهر رشت و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با عنوان “دوباره رشت در مسیر توسعه” آغاز شده است و ما باید از ظرفیت عظیم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به جهت رشد و توسعه شهر استفاده کنیم،البته این مهم مستلزم اتخاذ تدابیری از سوی شهرداری و شورای شهر است تا اهتمام ویژه ای برای پروژه های اولویت دار در نظر گرفته شود.

فاطمه شیرزاد، با تاکید بر اعتماد همه جانبه به فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: این قرارگاه فعالیت های خوبی در زمینه های توسعه اقتصادی و محرومیت زدایی در سطح کشور انجام می دهد و موفقیت های متعددی نیز در این زمینه بدست آورده است.

وی ضمن ابراز رضایت از امضاء تفاهم نامه های انجام شده با قرارگاه خاتم الانبیاء افزود:همزمان با فرا رسیدن دهه کرامت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در رشت تفاهمنامه اجرای چندین پروژه بزرگ با شورای اسلامی و شهرداری رشت انجام‌ داده است و همچنین به یمن دهه کرامت سردار محمد قول ساخت پارک ویژه بانوان را به دختران و بانوان شهر رشت هدیه داده اند.

شیرزاد با بیان تسریع اجرای پروژه احداث سومین پارک بانوان در شهر رشت گفت: شهرداری برای اجرای مراحل عملیاتی شدن احداث سومین پارک بانوان در شهر رشت هر چه سریعتر اقدام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.