مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در مجمع انتخابات ریاست هیات ورزشهای همگانی گیلان؛انتظارات از جامعه ورزشهای همگانی استان زیاد است / ضرورت بسط و گسترش ورزش های همگانی در بین همه اقشار

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در مجمع انتخابات ریاست هیات ورزشهای همگانی استان گفت : باید با تدوین ساز و کارهای مناسب ورزشهای همگانی را در بین اقشار مختلف جامعه خصوصا اقشار ضعیف گسترش دهیم.

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در مجمع انتخابات ریاست هیات ورزشهای همگانی استان گیلان که با حضور دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد ، اظهار داشت : انتظارات از جامعه همگانی استان زیاد است و ورزشهای همگانی باید تمام جامعه را در بر بگیرد.

وی افزود : هر ورزشکاری که در حوزه ی همگانی وارد می شود می تواند برای وی پیشنیازی جهت ورزش قهرمانی باشد و باید از طریق آموزش و پرورش در جهت گسترش ورزش همگانی از سنین پایین و در سطح مدارس اقدام شود .

بخشی با اشاره به افتخارات هیات همگانی استان در سالهای ماضی گفت : این هیات جز هیات های برتر در سطح استانها بوده است و باید به گونه ای عمل شود که هیات ورزشهای همگانی گیلان با داشتن ورزشکاران حرفه ای و بنام و مربیان شاخص به جایگاه اصلی خود برگردد.

بخشی با اشاره به گرفتن اسپانسر و حامیان مالی برای رشته های ورزشی هیات همگانی عنوان کرد : در هیات ورزشهای همگانی استان افرادی را داریم که بسیار پر تلاش بوده اند اما توسعه ورزش همگانی نیازمند برنامه و جذب حامیان مالی است.

بیشتر بخوانید:
تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه ، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی مهم استان/ اولویت بندی پروژه های استان در کمترین زمان
بازسازی استادیوم تختی انزلی مطالبه مهم ورزش گیلان است / درخواست افزایش اعتبارات برای تکمیل استادیوم تختی انزلی
مدیر کل ورزش و جوانان گیلان به برگزاری همایش های پیاده روی و المپیاد های ورزشی توسط هیات همگانی در سالهای قبل اشاره کرد و گفت : امیدواریم که با انتخاب ریاست جدید هیات مجددا این برنامه ها در سطح استان اجرایی شود .

بخشی با اشاره به برخی مطالب در خصوص مهندسی انتخابات هیات ها توسط اداره ورزش خاطر نشان کرد : انتخابات هیات ها کاملا در صحت و سلامت برگزار می شود و رای منتخبین به صورت شفاف موجود است و تمرکز بر روی کاندیدای خاصی وجود ندارد که چنین شبهاتی ایجاد شود و بحث مهندسی انتخابات از سوی اداره کل مردود است.

بخشی تصریح کرد : اداره کل ورزش و جوانان گیلان تنها وظیفه اش نظارت بر روند انتخابات است و امیدواریم که با تغییر در هیات های ورزشی روند مثبتی در فعالیت های هیات ها پیش گرفته شود.

وی اضافه کرد : باید همه دست به دست هم دهیم تا جامعه ای با نشاط داشته باشیم.

بخشی در پایان از همکاری هیات ورزشهای همگانی استان گیلان در خصوص همیاری در بحث مقابله با کرونا تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *