گیل ابراز: اصغر ابراهیمی اظهار داشت: در ارزیابی عملکرد سازمان های مردم نهاد سراسر کشور ، استان گیلان به جهت کارکردی کیفی و ارایه دیدگاه های خلاقانه، بعنوان استانی موفق معرفی و جزء برترین های وزارت ورزش شد.

او این موفقیت ارزشمند را مرهون تلاش معاونت امور جوانان و مشارکت گسترده سازمان های مردم نهاد دانست و افزود: با سرکشی مستمر از ستادهای ساماندهی امور جوانان در سطح استان و برپایی جلسه های متعدد، کوشش کردیم پویایی جوانان را در زمینه های مختلف کارکردهای اجتماعی و ارایه دیدگاه های خلاقانه مورد ارزیابی و حمایت قرار دهیم.

وی ادامه داد: همچنین سازمان های مردم نهاد گیلان در بحث مبارزه با کرونا بسیار پیشرو بوده و کار آنان قابل تقدیر است که در این راستا معاونت جوانان استان گیلان با مشارکت داوطلبانه بسیاری از اعضای سازمانهای های مردم نهاد، اولین جلسه را با حضور استاندار گیلان در جهت هم افزایی هرچه بیشتر برای مقابله با این بیماری فراگیر انجام داده است.

معاون امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان گیلان همچنین به راهیابی سمن های گیلان به مرحله نهایی جشنواره رتبه بندی سازمان های مردم نهاد نیز اشاره و بیان کرد: خوشبختانه تعدادی از سازمان های مردم نهاد گیلان در مرحله دوم این جشنواره راه یافته و امیدواریم که در نهایت رتبه های ارزشمندی را کسب کنند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: معرفی توانمندی ها، استعدادها، ایجاد فضای حسن رقابت و آشنایی با دستاوردهای نوآورانه از اهداف این جشنواره است که با رویکرد سطح بندی سمن ها و به شیوه غیر حضوری برگزار می شود.

وی با اعلام ثبت ۱۰۶ سازمان مردم نهاد در حوزه ورزش و جوانان استان گیلان خاطرنشان کرد: سه محور ارزیابی کمی و کیفی فعالیت ها ، ارزیابی تشکیلاتی و ستادی سازمان های مردم نهاد در این جشنواره مدنظر کارشناسان قرار خواهد گرفت./ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.