شهردار رشت به مناسبت فرا رسیدن چهاردهم تیر ماه که به روز شهرداری ها نامگذاری شده، پیامی صادر کرد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، در متن پیام ناصر حاج محمدی شهردار رشت آمده است:چهاردهم تیر ماه که به روز شهرداری ها و دهیاری ها نامگذاری شده، نمادی است برای قدردانی از تلاش های ارزنده مدیریت شهری و فرصتی است مغتنم تا قدردانی و تجلیل از فعالیت های شبانه روزی خادمان مردم در مدیریت شهری انجام شود.

امیدوارم در این هفته مبارک به ارزیابی عملکرد این نهاد عمومی خدمات رسان غیردولتی پرداخته شده تا سبب ارتقای سطح خدمات رسانی به مردم در آینده گردد.

همه خدمتگزاران به مردم در مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای اسلامی شهر شبانه روزی تلاش می کنند تا با برنامه های گوناگون و اجرای این برنامه ها متناسب با زندگی و نیاز شهروندان با افزایش همدلی و همکاری، رفاه و آسایش را به شهروندان هدیه کنند.

آنچه برای مجموعه مدیریت شهری مهم است، پیشرفت و توسعه شهر و میزان خدمتگزاری به شهروندان و همچنین جلب مشارکت های اجتماعی در اجرای برنامه ها است.

اینجانب ضمن آرزوی توفیق روز افزون توأم با سلامتی برای همه تلاشگران و زحمت کشان عزیز شهرداری در بخش های مختلف امیدوارم همواره همه این عزیزان در صف خدمت به شهر و شهروندان موفق و مؤید باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *