دکتر هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ، طی نشستی به گفتگو و تبادل نظر با دکتر دنیا مالی نماینده مردم شریف شهرستان بندر انزلی و رئیس مجمع نمایندگان مجلس استان گیلان پرداخت 
در این نشست رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس یازدهم ضمن تشکر از تامین برق چاه های آب کشاورزی در سطح شهرستان انزلی، برلزوم تداوم خدمات رسانی به مردم شریف استان در شرایط کنونی با توجه به شیوع ویروس کرونا تاکید کرد .
وی اظهار داشت : نیروهای خدوم شرکت توزیع برق گیلان در تمامی شهرهای استان تحت هر شرایطی همیشه آماده خدمت رسانی به هم استانی های خود هستند .
دکتر دنیا مالی با اعلام آمادگی جهت تخصیص اعتبارات لازم برای ترمیم شبکه های فرسوده برق ، خواستار پیگیری بیشتر شرکت توزیع برق استان در این زمینه شد .
در ادامه دکتر هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان ضمن تشکر از همکاری شایسته رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : بازسازی و استاندارد کردن شبکه های آسیب دیده توزیع برق از بحران برف سال ۹۸ و اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده و جایگزینی آنها با کابل خودنگهدار از اولویتهای بسیار مهم اینشرکت در سال جاری می باشد و با پیگیری لازم انشااله پس از تامین اعتبار از سوی شرکت توانیر و یا منابع استانی اجرای آنها در دستور کار شرکت قرار میگیرد .
وی همچنین از همراهی خوب مردم شریف استان در پویش مردمی مدیریت کولرها ابراز تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت : با عنایت به گرمای تابستان سال جاری از مشترکین محترم انتظار می رود در ساعات ۲ الی ۳ بعد از ظهر ، حداکثر  یک ربع  کولر گازی خود را در منزل و یا محل کار خاموش کنند تا تامین برق پایدار برای همه شهروندان و روستاییان استان میسر شود و احتمال خاموشی ها را به صفر برسانیم .
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *