فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن محکومیت اقدام اخیر وزارت خزانه‌داری آمریکا در راستای تحریم جمعی از فرماندهان ناجا گفت: تحریم‌های آمریکا حربه‌ای زنگ زده, بی‌اثر و کور است که نشان دهنده استیصال و ضعف و سردرگمی دولت آمریکا و هم‌پیمانانش در برابر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
سردار محمد عبدالله‌پور در گفتگو با خبرنگار بسیج در رشت ضمن محکومیت اقدام اخیر وزارت خزانه‌داری آمریکا در راستای تحریم جمعی از فرماندهان ناجا اظهار داشت: دولت آمریکا که این روزها مورد تنفر عموم مردم جهان است در تلاش است با چنین اقدام های مضحک و بی‌فایده ای از فروپاشی خود جلوگیری کرده و کالبد پوشالی ابرقدرت بودن را حفظ کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بروز تنش در آمریکا و تظاهرات‌های ضدنژاد پرستی و از طرفی آمار بالای شیوع کرونا سبب شده است تا دولت آمریکا حتی توان مدیریت خود را نداشته باشد تصریح کرد: تحریم‌های اخیر آمریکا جز سرزنش و افزایش تنفر جهانی هیچ دستاوردی برای تحریم‌کنندگان نداشته است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره با اقدامات وحشیانه پلیس آمریکا در برابر معترضان ضدنژاد پرستی گفت: تحریم‌های آمریکا حربه‌ای زنگ زده, بی‌اثر و کور است که نشان دهنده استیصال و ضعف و سردرگمی دولت آمریکا و هم‌پیمانانش در برابر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به تلاش‌های مجموعه نظامی و انتظامی کشور در سال‌های اخیر در راستای مقابله با اشرار و گروه های تروریستی خاطرنشان کرد: پشت پرده اصلی تحریم فرماندهان نظامی از سوی آمریکایی‌ها، همین مبارزه مجاهدانه با تروریست هایی است که از قضا تحت الحمایه دولت های استکباری و در راس آنها آمریکا هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان اقدامات دولت آمریکا را در راستای ترویج تروریسم در سراسر جهان دانست و افزود: ملت ایران و همه ارکان نظام متحد و همدل با اقتدار برابر خوی سلطه‌گری و خواسته های نامشروع آمریکا ایستاده و مسیر عزت آفرینی و تمدن سازی که پایه های مستحکم آن با هدایت های مقام معظم رهبری و فرماندهی معزر کل قوا امام خامنه‌ای عزیز بنا نهاده شده است را با قدرت و قوت دنبال خواهند کرد.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه با استفاده از ابزار رسانه در تلاش است تا بر افکار عمومی اثر منفی گذاشته و آن‌ها را نسبت ایران بدبین کند ابراز داشت: آمریکا میخواهد تا ابرقدرتی خودساخته شان را به جهان القا کنند.

وی ضمن تقدیر مجدد از تلاش‌های مجموعه ناجا گفت: حریم آمریکا علیه فرماندهان ناجا نشانگر کارآمدی بالای این نیرو در خدمت به امنیت و آرامش مردم ایران و مقابله با اخلالگران آمریکایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.