سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گیلان، گفت: با معاونت شدن حوزه ورزش بانوان در کنار حوزه های دیگر، بانوان باید با خودباوری هویتشان را بزرگ نگه دارند.

سهیلا یاور مسرور در نشست با نواب روسای هیئتهای ورزشی شهرستان رشت با برشمردن مسولیت پذیری بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی، خودباوری را لازمه توسعه و پیشرفت ارزیابی کرد و گفت: خیلی از بانوان بسیار نخبه تر، با مسئولیت تر و متعهد تر در کار خود بوده و برآیند هر تشکیلاتی که از نیروهای قوی تر سود ببرد؛اثربخشی بیشتری نیز خواهد داشت و این برکسی پوشیده نیست.
 
وی بهره مندی نایب رئیسان هیئتها از توان، تخصص و تعهد و اشراف به قوانین و آیین نامه ها را از دیگر نیازهای یک ساختار هدفمند دانست و یا د آور شد: اگر شما بانوان مستعد ومسوولیت پذیرقوانین مربوط به هیئت را ندانید به خوبی واکاوی نکنید، بی گمان نمی توانید از حق خودتان دفاع کنید.
 
سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گیلان، تنگناهای اقتصادی را در فرایند کار مهم و اساسی قلمداد کرد و گفت: باید با تلاش و سخت کوشی، راهکارهایی را برای پیشبرد امور و اجرایی کردن برنامه هایمان جستجو کنیم تا با کمترین هزینه بیشترین عایدی را نصبیب جامعه ورزش کنیم.
 
سهیلا یاور مسرور با اشاره به تاکید وزارت ورزش بر توجه ویژه به ورزش همگانی ،خانه های ورزش روستا را یکی از راههای سوق دادن بانوان به ورزش همگانی دانست و افزود:باید روستاییان را با همین امکانات اندک به سوی ورزش سوق دهیم .
 
وی گفت: در بحث گردشگری ورزشی که وزارت تاکید زیادی بر آن دارد به جهت توریستی بودن بسیاری از شهرستانهای استان می توان از ورزش کوهنوردی در این راستا سود برد.
 
سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گیلان، درپایان سخنان خود تشویق بانوان به حضور در پارک ها با حفظ شئونات اسلامی را یاد آور شد.
 
همچنین در این نشست زینب عابدینی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت به موضوعاتی چون تجلیل از بانوان مدال آور، اختصاص مجموعه های ورزشی بانوان برای بانوان ، احداث زمینهای چمن مختص بانوان و اهمیت دادن به نخبگان ورزشی اشاره کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *