رمضانپور با بیان اینکه دلیل دفاع از شهردار تنها حفظ منافع شهر رشت است، تاکید کرد: از نظر بنده بجز چهار بخش پروژه‌های شهرداری، اعتبارات ملی، سرمایه گذاری و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، یک بخش دیگر در پروژه ها وجود دارد که پروژه های بازآفرینی شهری است.

گیل ابراز: احمد رمضانپور نرگسی، رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر رشت، در جلسه‌ای با حضور اعضای شورا، شهردار و معاونین شهرداری پیرامون بررسی پروژه‌های شهرداری رشت در سال جاری، گفت: ما قویا به دنبال آن هستیم که کاری در شهر رشت انجام شود.

وی با بیان اینکه دلیل دفاع از شهردار تنها حفظ منافع شهر رشت است، تاکید کرد: از نظر بنده بجز چهار بخش پروژه‌های شهرداری، اعتبارات ملی، سرمایه گذاری و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، یک بخش دیگر در پروژه ها وجود دارد که پروژه های بازآفرینی شهری است.

رمضانپور اضافه کرد: سایر پروژه‌های شهرداری تا ۳۱ شهریور ماه سال جاری زمان دارند اما زمان پروژه های بازآفرینی شهرداری تا تاریخ ۳۱ تیرماه سال جاری یعنی دو ماه جلوتر است.

رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت با اشاره به پروژه میدان امام علی (ع)، اظهار داشت: برای این پروژه دو کار از منابع داخلی و منابع سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است. اولویت ما البته منابع سرمایه گذاری است. ما می بایست هرچه سریعتر این کار را پیگیری کنیم و کاری به حواشی نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید صرفه و صلاح شهرداری رشت در این پروژه در نظر گرفته شود، اذعان داشت: آن چیزی که از نظر فنی صحیح است باید انجام شود و به مسائل حاشیه ای توجهی نشود. نباید به جوسازی برخی رسانه ها توجه کنیم. مردم قطعاً تشخیص می دهند چه کسی خادم است و چه کسی کار انجام نمیدهد.

رمضانپور تاکید کرد: سه خط پروژه در میدان امام علی (ع) وجود دارد که باید بررسی شود کدام یک به صرفه و صلاح شهرداری بوده و مسائل فنی مربوط به آن درست است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه چپ گرد و راست گرد قطعاً خوب است اما بهتر است از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیا (ص) برای پروژه های دیگری همانند زیرگذر شهرداری رشت استفاده کرد. این کار ماندگاری است و به دنبال خود توسعه در حوزه گردشگری و اقتصادی را به همراه خواهد داشت و قادر خواهد بود قفل بازار را بشکند. شخص بنده بعنوان رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری با اعمال هر کاری به جز اجرای پروژه زیرگذر شهرداری رشت مخالف هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *