به گزارش گیل ابراز و به نقل از گیلان صدر، یک صد و چهل و دومین جلسه علنی شورا که با دستور پاسخ شهردار رشت به سوالات مطرح شده توسط حجت جذب، رییس کمیسیون برنامه بودجه و حقوقی شورا برگزار شد، پس از اظهارات محمد حسن علیپور دقایقی به جنجال کشیده شد.

ظاهرا علیپور لیستی از اسامی افرادی که گفته میشد حجت جذب به شهردار تعرفه کرده است در دست داشت که در این مورد چندین بار جذب صراحتا وی را تهدید به پیگیری قضایی کرد.

اما پس از بررسی ها در خصوص لیست مذکور، گمانه زنی هایی مطرح شده است که از این عضو مدعی وفاداری به سوگند نمایندگی مردم درخواست میشود که صراحتا به آن ها پاسخ دهد.

آیا وی نسبت خانوادگی خانوم مونا شفیعی زاد که در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۹ به عنوان معاون فرهنگی و توسعه ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت منصوب شده است را با خود تایید مینماید؟

آیا نسبت خانوادگی حجت جذب با اسماعیل چراغی که او نیز در همان تاریخ انتصاب شفیعی زاد به عنوان سرپرست مدیریت حسابرسی شهرداری رشت منصوب شده است، مورد تایید وی است؟

آیا رضا نظری، رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت که از فروردین ۹۷ به این سمت منصوب شده بود و توسط شهردار رشت از سمت خود عزل شد، از بستگان حجت جذب می باشد؟

به نظر میرسد وقت آن رسیده باشد حجت جذب که بدعت گذار عدم مصاحبه با رسانه ها در شوراست، در خصوص ابهامات مطرح شده به رسانه ها و افکار عمومی صراحتا پاسخ دهد که آیا طرح سوال از شهردار رشت و در پی آن عدم اقناع او از پاسخ به این سوالات، دلایلی جز وظیفه نظارتی شورا و دغدغه برای منافع شهر دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *