عضوهیات مدیره موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه با مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دیدار و گفتگو کرد.

گیل ابراز: فرشاد نوروزپور، عضوهیات مدیره موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه با علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان دیدار کرد.

علی حسین نژاد دراین نشست اظهارداشت : درحالی که آثارشیوع کرونا دربسیاری ادارات و فضاها روبه فروکش کردن است ولی این امر در تامین اجتماعی به دوره ای تازه رسیده که پرداخت غرامتهای بیماری ، برقراری مستمری بازماندگان ومعرفی مشمولان بیمه بیکاری ازنمونه های آن است .

وی طرح آزمون مدیران آینده را ازدیگر حرکتهای ارزشمند ماههای اخیر در سازمان تامین اجتماعی معرفی و از آن بعنوان قالبی مدون و ابزاری هدفمند برای مدیریت یاد کرد .

فرشاد نوروزپور، عضوهیات مدیره موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه نیز در این دیدار، تامین اجتماعی را یک مجموعه درگیر و موثر درمقابله با کرونا دانست و افزود: با توجه به جامعه آماری گسترده این سازمان، نقش آفرینی آن درعرصه های اجتماعی، اقتصادی وحتی سیاسی انکارناپذیر است .

وی با بیان اینکه گیلان از مناطق ویژه در جریان شیوع ویروس کرونا بود، عملکرد اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی این استان در ارائه خدمات به بیماران را خوب برشمرد .

عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه ، از بحران کرونا بعنوان یک تمرین اجباری یاد کرد و اقدامات و تصمیمات سازمان در این برهه را ارزشمند و تاثیرگذار دانست .

نوروزپور افزود: سیاست این سازمان در عرصه تصمیم گیری به سمت تفویض اختیار به استانها می رود و ستاد نقش هماهنگ کننده دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *